PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721922}

Outcast: Opętanie

Outcast
6,7 5 511
ocen
6,7 10 1 5511
6,5 2
oceny krytyków
Outcast: Opętanie
powrót do forum serialu Outcast: Opętanie

To już w tym roku! Mam nadzieję, że serial równie dobry co komiks.

KlakierPLNY

A możesz napisać o czym to mniej więcej będzie, o czym opowiadał komix ;) ?

Flinston1987

Masz przeklejkę z internetów

Outcast to horror opisujący historię Kyle'a Barnesa, człowieka, którego ukochani są dręczeni przez opętania od czasów jego dzieciństwa. Jako dorosły już człowiek wraz z pomocą pastora stara się odkryć, co się kryje za tymi nadnaturalnymi obecnościami.

Sam komiks gorąco polecam, super klimat, fabuła i specyficzna kreska.

KlakierPLNY

No w tym roku raczej jeszcze nie tylko w 2016 :) ale jestem ciekaw jak to wyjdzie, oby serial był tak samo dobry jak TWD

Nozix

Czytałem opinię kogoś kto był na premierze serii "Megaodkrycia"i strasznie zachwala to co zobaczył. Śmie ta osoba twierdzić, że będzie to najlepszy serial w 2016 roku - ja oczywiście podchodzę na spokojnie, ale myślę że warto dać mu szansę.

ocenił(a) serial na 7
KlakierPLNY

kiedy dokładnie bu już widziałem zapowiedzi na foxie

michal055

Pilot wychodzi w czerwcu.

michal055

"Outcast: Opętanie" pokaże kanał FOX 4 czerwca (sobota) o godz. 22:00

ocenił(a) serial na 8
michal055

PIERWSZY ODCINEK Z LEKTOREM JUŻ DOSTĘPNY, MOCNY POCZĄTEK!

użytkownik usunięty
KlakierPLNY

http://maxkino. tv/serial/2364/outcast-opetanie-outcast/41206 Z LEKTOREM I NAPISAMI - POOOOLECAM !! ;)

Usuńcie sobie spacje między kropką a tv :)

Ja już po pierwszym odcinku :-) jest mrocznie!

wciągający i dobrze nakręcony - takie opętanie na poważnie (nie jak w supernatural czy constantine - choć oba seriale też mniej lub bardziej lubię)

komiksu nie widziałam ale lubie serialową postać głównego bohatera i pastora - mam nadzieję że kolejne odcinki będą wrzucane online :-)

dotik84

Czytając te komentarze napaliłem się że będzie ostry horror a tutaj komedia ;D
Ale z czystej ciekawości zobaczę co będzie dalej.

ocenił(a) serial na 8
Mozzaj

Ja się śmiałam wyłącznie przy scenie z chipsami :)

KlakierPLNY

Niesamowity klimat, poczułem w niektórych scenach na skórze dreszczyk. Plus za dobre aktorstwo, fabularnie jak na razie to taki bardziej brutalny Egzorcysta. Nie będzie tu raczej miejsca na śmiech ani szybsza akcję. Wyszło naprawdę nieźle ale za wcześnie na wielkie brawa.

Moja ocena 4,2/6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones