PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690404}
8,0 30 867
ocen
8,0 10 1 30867
Outlander
powrót do forum serialu Outlander

FRANK

ocenił(a) serial na 10

Cudowna miłość Claire i Jamiego, ALE bardzo szkoda mi Franka. Był dobrym człowiekiem. Kochał żonę. Claire tak się zakochała przez te 3 lata w XVIII w., że przestała kochać swojego pierwszego męża. 3 lata bardzo silnej i gorącej miłości, zniszczyło ok. 30 letni związek Franka i Claire. Nie dziwię Mu się, że był nieszczęśliwy. O niebo lepszy od swojego przodka.

ocenił(a) serial na 10
karolajna198920

Szkoda, że Jamie kazał Claire wrócić z nienarodzoną Brianną do Franka. Mogła urodzić i zostać w tym XVIII w. Jamie nie ma za co nienawidzieć jej pierwszego męża, a jednocześnie prosi ją by Frank się nią zajął. Niepotrzebnie wróciła i rozczarowała siebie i Franka. Nie wiem czy dałabym radę na miejscu Jej pierwszego męża żyć z nią jeszcze przez 20 lat. Przecież wiedział, że Ona Go nie kocha. Bardzo szlachetny gest miłości ze strony Franka. Szacunek dla Niego.
Zawsze w serialach szkoda mi mężczyzny, który kocha swoją żonę/partnerkę, a ta ze wzajemnością zakochuje się w innym.

karolajna198920

"Ok. 30 letni związek"? Przecież Claire w pierwszym sezonie, po przeniesieniu się w czasie, ma 27 lat ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones