PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690404}
8,0 30 886
ocen
8,0 10 1 30886
Outlander
powrót do forum serialu Outlander

Na serial trafiłam przypadkiem. Nie miałam oczekiwań. Pierwszy sezon mi się podobał. Ale już drugi sezon mnie nie porwał a wręcz irytywał. W drugim sezonie dużo przewijałam. Trzeciego już nie chcę mi się oglądać. Mam problem z oceną nierównych produkcji.

ocenił(a) serial na 8
madzilla86

O tak.

Mnie pierwszy sezon po prostu zauroczył.
Po drugim moja ocena serialu nie zmalała może jakoś drastycznie, ale jednak - uleciał gdzieś cały ten klimat, który kiedyś mnie zachwycił.

Kolejnych sezonów jestem ciekawy, choć jakoś za wiele się nie spodziewam.

Największym rozczarowaniem była dla mnie i tak książka - zwykły "harlekin" :(

michal_61

Zapowiedź piątego sezonu! Premiera 16 lutego.
https://www.youtube.com/watch?v=t745AinnAno
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) serial na 8
madzilla86

O tak, problemy XXI wieku. :D Jaką dać ocenę? Dam za małą, Ziemia się zapadnie i wszyscy zginą. Dam za dużo, Ziemia wybuchnie.

Nie stresuj się tak, Twoja ocena nie ma znaczenia dla świata.

ocenił(a) serial na 4
madzilla86

Mam to samo wrazenie. 1 sezon swietny, 2 juz mniej, choc przpiekne stroje i Wersal, i pomimo, ze nie jestem zwolenniczka hardcoru przezylam odcinanie czlonkow i ltryskajaca zewszad krew, klimat i kawalek historii Szkocji mi prawie wszystko zrekompensowaly. Prawie, bo ciagle mietoszenie sie Claire i Jamie zaczelo mnie mdlic w pewnym momencie. Ale 3 seria o zgrozo! Corka uwiklana w przeslosc matki, piraci, groch z kapusta. Nie jestem przekonana czy mam ochote obejrzec 4 sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones