PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690404}
8,0 30 867
ocen
8,0 10 1 30867
Outlander
powrót do forum serialu Outlander

Książka vs Serial

ocenił(a) serial na 9

Dziwi mnie, że wg książki Jamie był przystojny a w serialu nie dość, że jest brzydki to jeszcze ma tępy wyraz twarzy.

A tak na marginesie to wie ktoś gdzie można zobaczyć ten serial ? Najlepiej po polsku, ale po angielsku też może być.

ocenił(a) serial na 9
Rainbow12

Szukaj na vi-i-d-e-o a-n-y-f-i-l-e-s lub i-i-t-v Na gryzoniu tez jest. Ja sięgnęłam po ksiazke dlatego, ze główne role meskie mi sie spodobały w serialu. Ale zależy co sie komu podoba. Kazdy ma inny gust.

ocenił(a) serial na 10
Rainbow12

Dla mnie Rudy jest oki :D pan Ciastek (mlask) :D

ocenił(a) serial na 9
Ardenedi

Jakbym mogła kliknelabym Lubie to!;)
Rude ciachunio

ocenił(a) serial na 8
ignis_2

Ha ha ha ha Rude ciachunio - ależ to do niego pasuje :D Mam na myśli serialowego aktora - w kontekście tych owocowych balsamów do ust i kosmetyków do włosów - śliczne. :-))))) Lubię serial i aktorów, ale trzeba przyznać, że on naprawdę "słodziak" i cichunio raczej niż twardziel.

ocenił(a) serial na 10
maceyo

jak PACZE na ta umięśnioną klatę to jaki tam słodziak . Ale co ja pacze :D a jak podrzyna gardło to 100 % testoosteronu wtedy tez mlaskam, chyba mam coś z głową :D

ocenił(a) serial na 8
Ardenedi

:D Jak PACZE na Jamiego to i ja nie ciachunio widzę, ale jak obejrzałam wywiady z Samem i Cait to tam już widzę... CIACHUNIO. :-)) albo i ja mam coś z głową, tylko inaczej ;-)

ocenił(a) serial na 9
maceyo

Wiadomo, ze makijaż na plan musi byc. I widać u aktorów czasem charakteryzację.ale sylwetki to on juz nie ma malowanej;)

maceyo

A moim zdaniem on w wywiadach zyskuje - Sam. Mnie też nie zachwycił jakoś urodą na pierwszy rzut oka,ale wraz z rozwojem serialu i oglądnięciu z aktorem paru wywiadów doszłam do wniosku, że jednak fajny jest .No i na ulicy wielu gorszych chodzi co by nie powiedzieć.

ocenił(a) serial na 9
maceyo

Facet mocno chodzi po górach ( mówię tu o aktorze ) .. .już któryś raz to widzę jak się tym chwali na Twiterze to może nie taki znowu laluś .... z moich wieloletnich obserwacji turystycznych wynika że, kto lubi chodzić po górkach mniej lub bardziej ale wchodzi = jest fajny ....[ tfu ... moje dziecko mówi że w języku polskim nie ma słowa "fajny" ] no ale jak nazwać takiego gościa któremu dobrze z oczu ( ładnych ) patrzy, nie jest drażniący i wygląda na normalnego ...

Co do ładny/brzydki przystojny/nieprzystojny ... przypomina mi się larum jakie amerykańscy fani powieści podnieśli jak Starz opublikował pierwsze foty z castingu .... zjechały kobity faceta na maksa ... nie wiem ile tam było wpisów na fejsie ale to był negatywny dość wydźwięk ... że kanciasty, że nie taka twarz, że nie to co miało być, że nie ładnie patrzy takie bzdury ....itd itd aż się pani Gabaldon mocno wkurzyła i dość ostro tam im napisała w tej dyskusji ...

Minęło pół roku i co się dzieje .... 80 tys fanów na twietrze ? ... sorry 82,5 :)

ocenił(a) serial na 10
Sasanka27

No powiem szczerze jak widze te zdjęcia z Twittera sama z gór ... to podoba mi się jeszcze bardziej bo sama jestem wielkim fanem gór. Aczkolwiek ostatnie zdjecie jakie wkleił - to mi sie stopy w górskich butach w oczy rzuciły i chyba chłop ma wielkie stopy :D

Ardenedi

Ponoć jak gościu ma duże stopy, to nic tylko się cieszyć :P

ocenił(a) serial na 9
evo_33

I jak ma duże kciuki powtarzając za Geillis Duncan

ocenił(a) serial na 10
ignis_2

No ja tego nie powiedziałam :X :D

ocenił(a) serial na 10
evo_33

hahahaaa i tu pomyślałam o moim mężu :))) Eeeej no Rudy jest niezły - byłam początkowo sceptyczna ale obecnie się rozpływam :)

ocenił(a) serial na 8
Sasanka27

Głos rozsądku :-) Fajne te jego zdjęcia i fajny triathlon w szczytnych celach. :-)

Sasanka27

sorry,ja składam weto
Dla mnie za bardzo lalusiowaty, poza ekranem (i w ostatnich odcinkach),oczywiscie wydaje sie sympatyczny,ale oceniam tylko wyglad..jak widziałam pare jego zdjęć z falami na glowie to mnie az odrzuciło,dla mnie facet działa tylko z zarostem(nawet uśmiech czy spojrzenie wtedy inaczej wyglada),ale ja po prostu mam slabosc do zarostu ;)
a propo,to jaki jest jego naturalny kolor włosów,na pewno nie rudy,moja facet sam sie zdziwił i stwierdził ze to dziwnie wyglada (i śmiesznie) jak facet na głowie mu rudy a na szczęce(i jakies tam na klacie) ciemne ..

ocenił(a) serial na 8
Justyna_0288

Pewnie taki średni blond. We wczesnych filmach jest dość jasnym blondynem.

ignis_2

Lubię to i to też lubię :D

Rainbow12

Szacowne grono pięknie zostało podpuszczone :D

Ciekawe na ile zapału kulinarnego Wam starczy :)
Śmiem twierdzić, że to na razie nieuleczalne.... chyba że, odżywki do włosów zapobiegające zgubnemu wpływowi testosteronu i poziomkowe balsamy do ust.... zawiodą :)
Bardzo to akuratne dodatki do "Pana Poziomki" Frasera i jego "scrrrrrratches" :D

ocenił(a) serial na 10
evo_33

Straszne nie ? Jarać sie takim arrrrrrrrrrrr :D hehehe

ocenił(a) serial na 8
evo_33

:D Płaczę :D Lubię Was dziewczyny i bardzo lubię czytać te wątki. W sumie większą mam nawet uciechę niż kiedy serial oglądam <scary shit>

ocenił(a) serial na 9
Rainbow12

a ja to mojemu puszczałam z "jutuba" jak pan Sam wymawia sassanach ... [ kto się jara a jeszcze nie słyszał to obowiązkowo lekcje gaelic ] ;)

ocenił(a) serial na 8
Sasanka27

Oglądałam wszystko - dobre są. Też bardzo polecam :-) Widać, że wszyscy dobrze się bawią :-)

ocenił(a) serial na 10
Sasanka27

To ja się przyznam ze się umiem długo gapić w gifa na tumberze jak mówi w serialu je suis prest (zawstydzona)/ .Lekcje sa fajne w sassenach ma jeszcze taka fajna bluze i podoba mi sie jak wygląda w niej :D

https://www.tumblr.com/search/je+suis+prest

takich jest sporo

Rainbow12

chyba tępaka nie widziałeś
rude ciachunio!

ocenił(a) serial na 9
Rainbow12

Wszystko przez ta fotę z widłami !

Sasanka27

Jak pacze na ten wątek to przychodzi mi na mysl tylko jedno..."co ja pacze"
Wyscie przez rozum ciete i na umysle szwankujecie.

ocenił(a) serial na 9
eowine

Ja tez tak mysle. Ale i tak sie jaram

ignis_2

Ja na szczescie nie:)
Ale jak wam to szczescie daje to co tam:P

eowine

och, Dougal tez ma dobre chwile + 1,89 wzrostu

ocenił(a) serial na 8
czekina

Dobrze prawisz :-)

ocenił(a) serial na 10
czekina

Douglal hmmm o ile Ciastka bym zeżarła Dougala tak kilka lat odmłodzić mogłabym po cycać :D A poważnie podoba mi sie bardzo ta postać w serialu

ocenił(a) serial na 10
Rainbow12

O matko, on jest piekny *-* prawdziwy facet, a nie ciotka klotka :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones