PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690404}
8,0 30 867
ocen
8,0 10 1 30867
Outlander
powrót do forum serialu Outlander

Tak jak w TEMACIE. Czy znacie może godzinę premiery odcinka? I czy wiecie o której tak mniej-więcej
będzie on dostępny online? Bo nie wiem do której wywalać oczy przed kompem :D

majka_1d

Emisja jest pewnie koło naszej drugiej w nocy, ale online będzie dostępne, kiedy u nas będzie już rano ;) Może już o dziewiątej będzie, może wcześniej.

ocenił(a) serial na 10
Asik_92

BEDE czekac :D

majka_1d

Wychodzi na to, że będzie u nas koło trzeciej nad ranem.

majka_1d

Znalazłam też coś takiego:

"Outlander Season 1 Episode 2 airs on 16 August at 9pm ET (5pm GMT) on Starz".

ocenił(a) serial na 10
Asik_92

A na facebook znalazlam też coś takiego:

http://peel.in/GNPBk

Asik_92

a ciekawe kiedy będą napisy, orientuje się ktoś ?

ocenił(a) serial na 9
nunax4

Dzisiaj późnym wieczorem (tak było tydzień temu), w poniedziałek rano/popołudniu... Zależy od czasu tłumacza, trzeba sprawdzać :)

Szeszela_

no to super:)

nunax4

Tłumaczenie odcinków znajdziesz na anyfiles, na moim koncie o nazwie kittu :)

ocenił(a) serial na 10
kittu

Jak można ściągnąć te napisy?

majka_1d

Wrzucilam tam gotowy odcinek z napisami, wiec mozesz go obejrzec online. Jesli chcesz sciagnac na komputer, to zamiescilam tez same napisy na napi projekt, ale musisz miec ta sama wersje odcinka.

kittu

dzieki kittu :)

czekina

Nie ma za co:) A serial tak mi sie spodobal, ze po pierwszym odcinku zabralam sie za ksiazke.

kittu

Wszystkie napisy na napi projektcie z ostatnich dwóch dni są do pierwszego odcinka. http://www.napi projekt.pl/napisy1,1,1-dla-41918-Outlander-%282014%29
Jaką dokładnie wersję odcinka masz? ;)

Derisor

Hmm, faktycznie, rano jak wyslalam to byly na stronie, sprobuje wyslac jeszcze raz pozniej.

kittu

Dzięki. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones