PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119673}

Pacyfik

The Pacific
8,0 48 391
ocen
8,0 10 1 48391
6,8 4
oceny krytyków
Pacyfik
powrót do forum serialu Pacyfik

Pieklo Pacyfiku

ocenił(a) serial na 9

Warto przeczytać książke Sledge'a, w Polsce ukazała się pod tytułem "Piekło Pacyfiku" wyd. Magnum.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8

Najemnik, idź do sklepu budowlanego.
Kup sobie tam młot, taki o wadze 15 kilogramów. I potem pi*rdolnij się w ten Twój pusty łeb.
Jak skończysz 16 lat to zapraszam z powrotem dzieciaku. Dziecko neostrady. Koniec wywodu ;]

@emef12, pewnie teraz zakupię sobie tą książkę. Tak samo było po obejrzeniu Band of Brothers.
Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 9

Szanowny lucabe85 , nie mam pewności, zważywszy na jego idiotyczną wypowiedź,czy Najemnik cokolwiek zrozumiał z Twojej rady...
to co napisał dyskwalifikuje go z kręgu ludzi myślących chociaż zapewne nigdy do takowego nie kandydował...a jeśli chodzi o książkę ,to bez wątpienia zakupię ją w najbliższym czasie...znajdzie się dla niej miejsce obok "Kampanii braci".Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
kuziu6

dopiero teraz zobaczyłem jakie filmy preferuje Najemnik.
Nie ma co rozmawiać o książkach, z "miłośnikiem gatunku".
Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 8
emef12

a tutaj drodzy koledzy macie link do książki, wraz z jej fragmentem:
http://merlin.pl/Pieklo-Pacyfiku_Eugene-B-Sledge/browse/product/1,757830.html

ocenił(a) serial na 9
lucabe85

Hah, książka dziś wpadła w moje ręce. Serial podobał mi się bardzo mam nadzieję że książka będzie równie świetna.

A co do użytkownika "Najemnik" proponuje przeczytać jego inne posty na temat owego serialu. To chyba rozdwojenie jaźni

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
emef12

Książka, książka, książka.
A ktoś zna link serialu.
Nie ma HBO a chętnie bym obejrzał.

ocenił(a) serial na 6
Lwie_Serce

http :// oonline . pl/ pacyfikonline/ .Na stronie masz napisane jak ominąć limit MV
ps tak ciężko użyć google? jak chciałem obejrzeć, znalezienie zajęło mi 2 min max więc jedyną wymówką jest chyba lenistwo i brak szacunku

ocenił(a) serial na 10
emef12

dzięki emef12 za tytuł i wydawce chętnie zajrze do tej książki, szczrze myśle że będzie lepsza od filmu, wkońcu On tam był:)

emef12

Książka Sledge'a wyszła w Polsce dawno temu pod zupełnie innym tytułem (kto ma ten wie), jednak przy okazji emisji serialu udało się wydac powtórnie książkę, oczywiście z tytułem takim, żeby zachęcił do kupna. Szkoda, że dopiero powstanie czy to filmu zy serialu zachęca wydawców do rzucania na rynek książek właśnie z tematyki walk podczas WWII na pacyfiku, chociaż wydawnictwo Magnum i tak mimo tego jest chyba, oprócz Aj-pressu, najlepszym wydawnictwem zajmującym się historią najnowszą.

ocenił(a) serial na 9
emef12

Trochę to trwało,ale wreszcie ją mam.Polecam wszystkim zainteresowanym tematem jak i tym,którzy chcieliby się czegoś dowiedzieć o tym teatrze działań w czasie tamtej wojny.Książka jest napisana przystępnie ,jest sporo mapek no i oczywiście wkładka ze zdjęciami.Sledge opisuje nam m.inn. mniej znaną bitwę o Peleliu,gdzie tropikalny raj wojna zmieniła w straszliwe piekło.Jest uczestnikiem tej makabry więc wszystkie relacje są z pierwszej ręki .Polecam jeszcze raz....mnie interesuje ta tematyka więc był to prawie obowiązek aby ją nabyć.Szkoda tylko,że tak mało książek o wojnie na Pacyfiku jest wydawanych w naszym kraju.

ocenił(a) serial na 8
kuziu6

Już niedługo, a raczej dopiero teraz pojawi się oficjalna książka serialu Pacyfik. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://tinyurl.com/pacyfik-h-ambrose

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones