Pacyfik

2010 10 odcinków
Pacyfik
8,0 42 329
ocen
8,0 10 1 42329
17 726
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":3}
powrót do forum serialu Pacyfik
 • Była Normandia, był Pacyfik to teraz już została już tylko Rosja albo Afryka północna, nie miałbym nic przeciwnko temu aby sezon zaczął się pod Stalingradem a skończył zdobyciem Berlina, nawet jeśli głowni bohaterowie to by byli Czerowni.

 • użytkownik usunięty

  _Bunuel_ Jeszcze Monte Cassino i Bitwę o Anglię , taką bardziej widowiskową można by nakręcić , albo coś o Kampani Wrześniowej takiego mocnego :)

 • między Kompanią braci a Pacyfikiem minęło prawie 10 lat, może tu też doczekamy się czegoś pod koniec dekady.

 • _Bunuel_ No panowie, jednak będzie nowa część! The Mighty Eighth o pilotach :) Premiera w 2019 r.

  https://www.warhistoryonline.com/featured/hbos-mighty-eighth...

 • Gehain no akurat Lotnictwem się nie pasjonuję, oczywiście doceniam wkład Polaków w Bitwę o Anglię, ale za wojennymi filmami lotniczymi też nie przepadam, nie ma jakiegoś naprawdę świetnego dzieła w tym temacie, bo ani Ślicznotka z Memphis, ani Bitwa o Anglię z Cainem ani Paragraf 22 jakoś wybitne nie są. wolałbym aby HBO się zajęło Stalingradem albo El Alamein, ah przypominają się czasy COD 2.

 • mordarg ocenił(a) ten serial na: 7

  Gehain I to od tej samej ekipy co zrobiła Braci i Pacyfik ??

 • mordarg Spielberg i Hanks...

 • _Bunuel_ W zasadzie .... mówisz i masz.. ;] http://www.filmweb.pl/serial/Karny+batalion-2004-190739

 • Danio31b ocenił(a) ten serial na: 7

  _Bunuel_ Nie będzie, bo wojnę wygrali tylko bohaterscy amerykanie ,nie szkodzi ze zaczęli walczyć w 1994 gdy było po ptokach już xD

 • Witek_13 ocenił(a) ten serial na: 10

  Danio31b Taaaa, w 2194 zaczęli walczyć, taaaa... Jak można tak mało wiedzieć? Co by się stało gdyby nie było Ameryki? Wielka Brytania zostałaby odcięta od dostaw i by skapitulowała. Nie wiadomo, czy Rosja by się obroniła - rosyjska propaganda próbuje podważać znaczenie Lend-Lease Act, a prawda jest taka, że amerykańskie czołgi walczyły w najlepszych jednostkach rosyjskich, rzucanych w najgorętsze rejony działań - czemu skoro były takie złe i niepotrzebne? Nawet gdyby ruskie się obronili, to jak by zaczęli ofensywę, to gdzie by się zatrzymali? Nie w Berlinie, a w Lizbonie, bo kto by ich wtedy powstrzymał? Nie no, udział Ameryki był marginalny, lol!

 • Danio31b ocenił(a) ten serial na: 7

  Witek_13 Ale ja nie neguje znaczenia ameryki ,nic z tych rzeczy.Po prostu śmieszy mnie ta bohaterskość ,wywyższanie się na każdym kroku .Fakt jest jednak taki ze amerykańskie ofiary to kropla w morzu ofiar ZSSR czy terroru podczas okupacji .Denerwuje mnie ze z ich możliwościami i pieniędzmi nie powstają żadne produkcje o okrutnym froncie wschodnim na przykład .jak by nie było kluczowym momencie wojny ,mogli by nawet z duma pokazywać te ciężarówki i konserwy z Lend-Lease :)

  Zresztą Ameryka łaski nikomu nie robiła ,gdyby Niemcy wygrały wojnę i zapanowały nad Europa i niesamowicie żyznymi terenami Europejskiego ZSRR to dziś Niemcy były by Megamocarstwem nawet potężniejszym od dzisiejszego USA a co najgorsze, nie miały by żadnych hamulców moralności, demokracji, praw człowieka, itd .

  Ameryka pomagając GB czy ZSSR po prostu broniła swojego interesu, bo gdyby nie to i Hitler odniósł by zwycięstwo , jeszcze pod koniec lat 40, mogla by być zmuszona , bronić plaż Miami przed inwazją Wehrmachtu :)

  Polecam grę Wolfenstein New Order :)

 • Witek_13 ocenił(a) ten serial na: 10

  Danio31b Piszesz, że Ameryka nikomu nie robi łaski, a później oczekujesz od niej, że zrobią łaskę innemu mocarstwu, które jest ich odwiecznym rywalem? Rosjanie sami sobie nie mogą nakręcić? A nie... przecież u nich dalej się OFICJALNIE zakłamuje podstawowe fakty, o planowanej napaści na 3 Rzeszę, o napaści na Finlandię, o nkwdzistach strzelających do swoich i do sojuszników... To jest właśnie problem, Amerykanie kolorują, ale poza zrobieniem wielu złych rzeczy zrobili też wiele rzeczy dobrych ogólnie dobrych i dobrych dla wielu krajów... w tym Niemiec, intencje intencjami, ale jednak są. Komunistyczna Rosja nie zrobiła niczego dobrego dla nikogo, nawet dla Rosjan, choć twierdzą, że zrobili dla wszystkich. Różnica jest kolosalna.

 • _Bunuel_ w produkcji z roku 2019 bohaterowie będą czarni