PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119673}

Pacyfik

The Pacific
8,0 48 367
ocen
8,0 10 1 48367
6,8 4
oceny krytyków
Pacyfik
powrót do forum serialu Pacyfik

Jestem po obejrzeniu 3 odcinków i stwierdzam że coś nie tak jest z tym serialem. Bohaterzy są nijacy , walki strzelaniny w nocy gdzie gówno widać, no i najważniejsze to powielony do bólu schemat amerykańskich bohaterskich żołnierzyków, niby inny teatr działań - pacyfik, ale generalnie to już wszystko byłooo...(Szeregowiec Ryan , kompania braci)

Po kazdym odcinku 1,2,3 zasypiałem pod koniec :D, taka kupa a już najbardziej ostatnio na 3 odcinku, masakra jaka nuda, nic sie tam nie dzieje :/ romansidło jakieś.

Trzecia kwestia jaką chce poruszyć to żenująca promocja tego serialu, na większości stron na jakie wchodziłem od razu się włączała na głos Łubudu pierdut tratata , zwariować można i wtedy szybko muszę wyciszać. Ale doskonale zdaje sobie sprawę z tego że trzeba dobrze rozreklamować GNIOTA ! , jako mega produkcje , jako ze jest produkcji Hanksa i Spielberga. Niestety nie ma to nic do rzeczy, ten serial jest słabiutki i zastanawiam się czy dalej oglądać to coś. Pozdro

HardkorX

wróć do książek to sie dowiesz dlaczego w nocy a nie w w południe dlaczego nie w pojedynke ale w dużych ilosciach przeprowadzali ataki... heee typowe nieuctwo takie są skutki rzucania na szkołe kamieniami...

kris_020

kris a Ciebie jara i podoba Ci się to że ogladasz 10 minut błysków na czarnym ekranie?

Disco_Destroyer

ich tam na wyspie też pewnie "rajało", że widzieli tylko błyski ... i to więcej niż 10 minut...
na tym polega sens - byś zobaczył to co oni widzieli...
szkoda na was tego filmu ;)

thengel

Czyli thengel sugerujesz ze patrząc w ciemnice na ekranie mialem poczuc sie jak oni? hehe no gratuluje.

Disco_Destroyer

jeśli widziałeś samą ciemnicę to może zapomniałś włączyć obraz :P
w tych błyskach widać było naprawdę sporo, także ich twarze a na nich emocje

Disco_Destroyer

a czego sie spodziwałeś walk w nocy :D:D lol :D

ocenił(a) serial na 5
kris_020

hmmm, jeśli nie dzień, to może lekko rozjaśnionego planu filmowego?

to jest serial, ma cieszyć także oko. Gdyby raz walczyli w dzień zapewne byłoby to zbrodnią historyczną, za która producenci powinni być powieszeni.

użytkownik usunięty
HardkorX

Pierwszy odcinek, poza małymi epizodami, słaby, na drugim zasnąłem w połowie, trzeci bardzo słaby... Chciałbym obejrzeć "taki film", ale widziany od strony japońskiej, wtedy dopiero byłoby ciekawie, a nie jakieś koszarowe pierdo...e o Szopenie... medale i odznaczenia z gwieździsty sztandarem w tle, barowe scenki w stylu JAG Wojskowe Biuro Śledcze itp. historyjki...

Listy z Iwo Jimy sobie obejrzyj jesli chcesz cos widziane oczami Japończyków.

Disco_Destroyer

Był ktoś kiedyś na nocnych treningach bojowych w Wojsku ? Może i 70 lat temu to wyglądało tak chaotycznie, w co wątpię , ale nawet dziś idąc do lasu w nocy nie ma wszędzie czarnej dziury....

pmp2811

wejdź do ciemnego pomieszczenia, poczekaj aż oczy ci przywykną do ciemności - to prawda, wtedy widzi się dość dobrze, ale teraz włączaj i wyłączaj latarkę - zapewniam, że będziesz gówno widział, oko ludzkie potrzebuje czasu by przywyknąć do ciemności

Disco_Destroyer

japońce to fanatycy byli dla nich honor to coś co ty w zyciu dla kraju bys nie uczynił :D tak wiec listy z iwo widziałem fajny nie powiem ale co mam innego tam zobaczyć ? poza szczurami w którzy chowali sie w tunelach jamach itp nie widziałem nic!

Szwaby mogliby sie duzo uczyć od japońców ale z historii wiemy że to całkiem 2 odmienne światy były ;)

kris_020

"to jest serial, ma cieszyć także oko. Gdyby raz walczyli w dzień zapewne byłoby to zbrodnią historyczną, za która producenci powinni być powieszeni. "

To dopiero 3 odcinki. Czy wy ludzie k***a nie potraficie poczekać do końca, a potem pieprzyć jaki ten film nie jest ? To jest żałosne, że dzieci oglądają ten film licząc na ciągłe strzelanie i rozwalanie (oczywiście w dzień bo w nocy "nic nie widać) i po jednym odcinku, który był przeznaczony na inną kwestie niż ciągłe strzelanie stwierdzają że serial jest do dupy i od razu go tak oceniają. W zasadzie waszą ocenę i tak mam tam, gdzie słońce nie dociera więc róbcie co chcecie.

Demolka25

Ale dyskusja się zrobiła! hehe :D

nie jestem zadnym dzieckiem , jestem 20+
i nie czekam na strzelaniny i mnóstwo akcji, ale oczekiwałem czegos lepszego od tego serialu , no coz moze pozniej bedzie lepiej :]

Intro i muza kapitalna :]

BTW dzięki wszystkim za poparcie ;] pozdro

ocenił(a) serial na 5
HardkorX

niestety serial narazie nie zachwycił. Co do walk w nocy musze wam coś przekazać. Pamiętacie Kompanie braci i Bastogne nocą albo inne nocne sceny. Przynajmniej było cos widać, bo serial moze trzymac sie faktów ale nie az tak. Równie dobrze mozna było by nakręcić Las nocą bez księżyca pojsc do lasu do ciemni ustawic kamere nakrecic 45 minut ciemna i nastepnie pod tytulem "Noc" wypuscic film do ludzi. Nie oszukujmy sie nie tego oczekuje sie od tego typu filmu. Film scene fabularną ma bardzo ciekawą ale mam wrażenie że wielu ludzi minęło się z oceną poprzez olbrzymią kampanie Relamową której spoty sugerują bardzo dużo akcji której narazie ani widu ani słychu a przypomne ze juz prawie polowa miniserialu. Rozumiem tez różnice frontowe Niemcy, Japonia. To zupełnie co innego ale naprawde realizacje mogli by poniekad skopiowac z KB i było by dużo lepiej.

Nie czuje tutaj sie także bardzo dobrej jak w KB interakcji z bohaterem. Jak narazie nie znalazłem osoby z którą mógłbym się utożsamić a w KB było tych wyrazistych postaci od groma a przypomne że tamci aktorzy odgrywajacy role takze byli mało znani

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones