PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736614}

Pakt

7,6 45 078
ocen
7,6 10 1 45078
6,4 12
ocen krytyków
Pakt
powrót do forum serialu Pakt

Po pierwszych dwoch odcinkach stwierdzam ze to naprawde bardzo dobra Polska produkcja. Podczas ogladania naprawde mozna poczuc fajny klimat i juz z niecierpliwoscia czekam na kolejne ! Szkoda ze ma byc tylko 6 odcinkow :(

ocenił(a) serial na 10
Mefisto_015

Zgadzam się, że serial bardzo dobry, choć ja odwrotnie po pierwszym odcinku byłam rozczarowana, a kolejne mnie wciągnęły i uważam go za jeden z lepszych ostatnich lat. Jak dla mnie marka HBO gwarantuje, że serial jest na określonym poziomie...

ocenił(a) serial na 8
Mefisto_015

co myślicie o 5 odcinku? jak dla mnie coś wspaniałego. 1 odcinek - nic specjalnego, ale od 3 - jestem pod wrażeniem. nie widziałam pierwowzoru, ale zupełnie nie rozumiem tego męczenia i bólu tyłka, że zerżnięty z norweskiego. no i co z tego? było powiedziane raz i starczy, a gdzie się człowiek nie rozejrzy i komentarzy nie poczyta, tam wszędzie to samo. dajta spokójta!

ocenił(a) serial na 9
paubed

Jak dla mnie to cała produkcja jest mistrzowska. Wydaje mi się, że sporo osób ma jakiś kompleks narodowy, bo każda polska produkcja (niezależnie czy w pełni polska, czy adaptowana; dobra czy słaba) jest głównie krytykowana. Polecam się otworzyć na polskie kino (choć ono nadal raczkuje) oraz seriale, które stoją na coraz to wyższym poziomie. Pakt to chyba jeden z najlepszych seriali, które ostatnio oglądałem, wciągająca fabuła, pewna nutka grozy, sporo tajemniczości, nawet gra aktorska mi się podoba.
Nie zgodzę się również z tym, że dialogi są drętwe, albo że przypominają monologi, bo odnoszę wrażenie, że taki był zamysł twórców.
Pierwszy odcinek był trochę nużący, rozpoczął za dużo wątków (pewnie aby przyciągnąć nowych abonentów HBO), drugi był trochę słaby, jakby ukradziono mu wątki i oddano pierwszemu. Potem już coraz lepiej. Piąty odcinek jest świetny, sporo ciekawych akcji i wydarzeń, wiadomo trochę przewidywalny, ale co teraz jest nieprzewidywalne (?), z niecierpliwością czekam na finałowy odcinek i po cichu liczę, że będzie jakaś pompa kończąca całą fabułę bez zbędnych niedopowiedzeń (tak jak to było w przypadku Watahy). Szkoda, że nie mam konta w HBO GO pewnie teraz bym oglądał :)

ocenił(a) serial na 8
Johny3

Najgorszy z całej serii niestety .

Mefisto_015

Ten serial jest na licencji skandynawskiej więc nie wypada nazwać go polską produkcją

ocenił(a) serial na 9
anulkaw30

kolejna z bólem D....

ocenił(a) serial na 7
Mefisto_015

Ten dziennikarz, to taki trochę "Niezniszczalny":D Takiego Hanusa mogli się pozbyć nie robiąc szumy, a jak chcą załatwić dziennikarza, to latają samochody, z których wychodzi bez szwanku:D Drugi sezon to trochę kity, słabo mi się ogląda. Pierwszy to był bardzo udany.

ocenił(a) serial na 3
Mefisto_015

Bardzo dobry pomysł na serial, ale wykonanie tragiczne, zero klimatu. Dobór aktorów słaby, wszystko kręci się wokół Dorocińskiego który jest okrutnym nudziarzem i przeciętnym aktorem, zero jakichkolwiek emocji. Samochód obok niego wybucha, jego szwagrową wywozi karetka, ta agentka z nim rozmawiała przez telefon w tej sytuacji i mówi że się rozłącza bo mogą ich namierzać a ten do niej "oo narazie" jakby zamawiał bułki albo był styrany po 20 godzinach pracy, i tak przez cały serial z tym aktorem. Gdyby ktoś inny zabrałby się za ten serial mogłoby wyjść coś naprawdę dobrego ale wyszło jak wyszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones