PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139579}

Pamiętna noc

Memories of Midnight
6,4 68
ocen
6,4 10 1 68
Pamiętna noc
powrót do forum serialu Pamiętna noc

Niedawno kupiłam sobie ten film na DVD i nie żałuję. Warto go obejrzeć chociażby ze względu na ciekawy obrót sprawy mówiacy o tym, iż każdy człowiek prędzej czy później zapłaci za swoje błędy. Pozatym emanuje ciekawym wątkiem i klimatycznie się go ogląda więc polecam jak najbardziej!!!

sweetgirl83

hej
czy mogłabyś podać tu swojego maila lub napisać na mój blog na filmwebie? bo interesuje mnie ten film, a ty go posiadasz, wiec chcialabym do ciebie w tej sprawie napisać ;) pozdrawiam

gosiaczek_s39

Dość niewiele osób go oglądało. Mógłby ktoś wpisać na moim blogu czy jest dobry? I jak go można dostać? Książka super według mnie. No ba, że nie arcydzieło, ale czyta się naprawdę szybko.

I_am_a_Bad_Girl

Książka świetna, obie części. nie wiedziałam, że ten film jest dostępny na DVD

sweetgirl83

Również wchłonęłam obydwie części książki. I od jakiegoś czasu szukam tego na dvd... Mogłabyś napisać gdzie go kupiłaś? Albo czy była by ewentualnie możliwość byś mi przegrała ten film i wysłała pocztą? jeśli mogę prosić to odezwij się na mojego maila : pannapoziomka@o2.pl

cynamonowy-guzik

Druga część filmu bardziej wciągająca. Nie przepadam za Sheldonem, ale jak książka jest tak dobra jak film to może się skuszę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones