Pamiętniki wampirów (2009-2017)
Pamiętniki wampirów: Sezon 3 Pamiętniki wampirów Sezon 3, Odcinek 10
Odcinek Pamiętniki wampirów (2009-2017)

The New Deal

42m
9,1 4 071
ocen
9,1 10 1 4071
Pamiętniki wampirów
powrót do forum s3e10

Dlaczego kolejny odcinek jest 5 stycznia? Wiem ze czasem są dłuższe przerwy w odcinkach ale aż TYLE?

ocenił(a) serial na 8
Oliviera

5 stycznia????????? :/
<depresja>

pasazerka_yls

Tak mi się wyświetla na Kokpicie, ale dlaczeggooo/?

ocenił(a) serial na 8
Oliviera

sprawdziłam i na wiki też mają taką datę;/
pewnie chcą nas trzymać w napięciu, albo scenarzyści strajkują znowu, albo nie wiem :(

ocenił(a) serial na 7
Oliviera

odcinki chirurgow, ktore tez ukazuja sie co czwartek maja przewidziany kolejny odcinek dopiero na 5 stycznia. moze czwartki w stanch do tego czasu sa jakies wyjatkowe i wypadaja im odcinki... nie wiem...

Nela_15

Już nie mogę się doczekać następnego odcinka. Ale 5 styczeń... To rzeczywiście wielka przesada!

ocenił(a) serial na 8
agata9871

Producenci muszą robić dłuższe przerwy ponieważ 22 odcinki są zaplanowane na cały sezon więc nie mogą wszystkich na raz puścić. A przerwa jest dlatego taka długa ponieważ producenci puścili 9 odcinków bez żadnej przerwy, a w innych serialach często robią krótkie przerwy po 3-5 odcinkach. Tak jak np. w Glee był nie cały miesiąc przerwy już po 3 odcinku

ocenił(a) serial na 5
XxXzywy92

Przerwa podczas pierwszego sezonu była taka sama o tej porze. Podczas drugiego sezonu przerwa zaczęła się 9 grudnia, ale wtedy między 9, a 10 odcinkiem była dodatkowa 3 tygodniowa przerwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones