Pamiętniki wampirów (2009-2017)
Pamiętniki wampirów: Sezon 3 Pamiętniki wampirów Sezon 3, Odcinek 12
Odcinek Pamiętniki wampirów (2009-2017)

The Ties That Bind

42m
9,0 3 829
ocen
9,0 10 1 3829
Pamiętniki wampirów
powrót do forum s3e12

s03e12

ocenił(a) serial na 10

właśnie obejrzałem najnowszy odcinek trzeciej serii . końcówka wręcz mnie zamurowała
choć nie do końca zaskoczyła. jak myślicie, ile jeszcze razy Elijah umrze i zmartwychwstanie
ponownie? :)

ocenił(a) serial na 4
Wayland

On nie był zabijany, co raczej "usypiany", a to jest bardzo duża różnica. Zresztą, o tym mówi scena, gdy Jeremy zabijał innego wampira. Po strzelaniu z łuku w serce, gdy wampir padł na ziemię, powiedział "Jeszcze żyje". Więc odrąbał mu głowę, po czym rzekł " Teraz już nie żyje". Czyli wbicie kołka, albo sztyletu nie rozwiązuje sprawy. Inaczej, Klaus nie trzymałby swojej rodzinki w trumnach, skoro, mają w sercach sztylety, prawda?

Damon wyjął sztylet z Elijaha, a więc go "obudził". W taki sposób, to można go załatwiać praktycznie milion razy, a on i tak zawsze będzie miał szansę wrócić (sam dobrze o o tym wie, więc przeciwnikom, albo odrywa głowy, albo serca). Mam nadzieję, że chyba wystarczająco jasno to wyjaśniłam.

ocenił(a) serial na 10
xena_4

yyy .... wiesz, doskonale wiem o wszystkim co napisałaś wyżej . nie potrzebowałem żadnych wyjaśnień. to, że sformułowałem to w inny sposób miało charakter ironiczny. chodziło mi o to, ile razy jeszcze zostanie "uśpiony" i "przywrócony", tj. ile jeszcze razy jego postać zostanie przywrócona do fabuły, bo u mnie wywołuje to już uśmiech na ustach :)
wbicie kołka nie skutkuje tylko w przypadku pierwotnych.

ocenił(a) serial na 4
Wayland

Ok, rozumiem. Zgadzam się, że mocno przesadzają z tym, że ktoś zostaje zabity, uśpiony, unieruchomiony...nieważne ;D A potem wraca. I tak w kółko. Co ciekawe, to nie pierwszy serial, gdzie dzieje się coś takiego. To jest dopiero śmiech na sali. Ale i tak ogromnie się cieszę na powrót Eliaszka.

ocenił(a) serial na 10
xena_4

Ja obdarzyłem go sympatią po jakimś trzecim odrodzeniu (jeżeli mnie pamięć nie zawodzi) :D
Ale szacunek dla Damon'a .

Wayland

Ja też nie mogę się doczekać relacji Pierwotnych braci w następnym odcinku :-) Najpierw sobie pomyślałam, że ciekawe czy Eliasz będzie pamiętał wszystko przed zasztyletowaniem - że obiecał pomóc zabić Kalusa, a ten go omotał, oszukał i "wyłączył z gry", ale potem sobie przypomniałam, że wcześniej Elena wymusiła na nim obietnicę bezpieczeństwa dla wszystkich i po "odsztyletowaniu" w domu Salvatorów szybko przyszedł do siebie. A Klaus miał baaaardzo niewyraźną minę... Powinno się więc dziać!

ocenił(a) serial na 10
Manejbia

Myślę, że sam wyraz twarzy Eliasza gdy napotkał wzrok Klausa dosadnie dał do zrozumienia, że pamięta wszystko :) Jestem ciekawy jaki będzie jego następny krok. Na pewno nie dojdzie do jakiejś większej fizycznej, konfrontacji ( w końcu Klaus jest połączeniem hybrydy z pierwotnym i raczej ma większą przewagę ). Ciekawi mnie również to, czy Elijah po raz kolejny wejdzie w "koalicje" z Eleną, Damonem i resztą.

I PYTANIE ZA 100 PUNKTÓW !
Macie jakieś spostrzeżenia odnośnie tego, co może się znajdować w największej trumnie, której otwarcie jest niemal niemożliwe?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones