Pamiętniki wampirów
powrót do forum 4 sezonu

Gdzieś czytałam że mają być tylko 4 sezony. Wiecie coś na ten temat? Jest to możliwe?

użytkownik usunięty
mariik

Ja nie słyszałem nic, ale fajnie by było, jakby to się w końcu skończyło. Ale oczywiście na trzecim się nie skończy, bo wątki są wciąż zbyt pogmatwane. Szczególnie teraz, gdy nie wiedzą, których oryginalnych zabić. Zawsze był w tym serialu chaos i nawał wątków, ale powoli robi się przesadzone to.

Potwierdzam, potwierdzam. TVD zajmują obecnie niepotrzebnie czas antenowy stacji CW. Były serialem, który wpasował się w modę i spełnił swoje zadanie. Jednak obecnie przez idiotyzm wątków i brak jakiejkolwiek gdy aktorów powinni to zdjąć i dać szansę nowym serialom.
Tym bardziej, że to jedyna dobra stacja młodzieżowa z nieskomplikowanymi historiami a ciekawymi. Na odpoczynek w sam raz. Tylko np. ja z TVD to się już męczę.

użytkownik usunięty
eowine

Mnie tam głównie muzyka teraz tylko urzeka :D Szkoda, że nie wydadzą instrumentalnych soundtracków...

O muzykę to już zdążyłam tu popytać. Domyślam się, że to zawsze mocna strona takich serii. Ale jeszcze nie miałam czasu posłuchać.

eowine

To nie oglądaj:) jaki problem .

Marko81

A tego fragmentu z mojej wypowiedzi nie wyłapałeś? wow...
Mówię wprost: Nie oglądam od końca 2 sezonu.
Już? Spokojny? Lekarstwa wzięte? Zatwardzenie minęło?

a mi się bardzo. podoba i nie chcę ,żeby się tak szybko skończył. :/ 7 niebo. ma np 11 sezonów i było dobrze. to dlaczego PW nie mogą mieć tyle. i wcale nie jest przesadzone. Nie wszystkim się musi podobać. Mi się akurat podoba. :)

ocenił(a) serial na 6
ma5ti5

Mnie też bardzo się ten sezon podobał;)
Co prawda, nie wyobrażam sobie 11 sezonów VD XD
Wolę 5, góra 6, byleby były tak samo dobre jak wszystkie 3 do tej pory;)

mariik

Ja wiem tyle,że 4 sezon będzie na pewno,ale czy planują nakręcić więcej,to pewnie będzie zależało od wyników oglądalności.
Osobiście mam nadzieję,że skończą na 4 i nie będą tego ciągnąć na siłę jak np.Supernatural(uwielbiam Spn,ale 7 sezon jest nudny już).

ocenił(a) serial na 10
minona291

A wiadomo kiedy mają wypuścić sezon 4 w TV?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones