Pan Am

2011
Pan Am
7,2 2 869
ocen
7,2 10 2869
2 925
chce zobaczyć
{"type":"film","id":616831,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Pan+Am-2011-616831/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Pan Am
  • kinoman1985 ocenił(a) ten serial na: 5

Razem ze steweerdessy mieliśmy wsiąsc na poklad i podrózowac przezywac radość i smutki .Dla mnie ta podróż okazała się trochę mdla ,nudnawa .Też nie pomógł wątek jeden z steweerdessy która zaczyna pracowac dla rządu .Ale serial jest momentami sympatyczny 5/10

• kinoman1985 Ja mam straszny problem z oceną tego serialu. Niby ładny, niby wciąga i cóż - czekałam na kolejne odcinki. Ba, oglądałabym kolejne sezony. Nie oczekiwałam od niego realizmu, ale on tak bardzo spłaszczał postacie. Niektóre wątki były tylko "dotknięte" i aż się prosiło o ich rozwinięcie, bohaterkom czasami brakowało osobowości (tak jakby niektóre trudne sytuacje całkowicie je owej osobowości pozbawiały). Jakoś wszystko tak bez emocji... Śmiem też powątpiewać w talent aktorski tej pięknej blondynki, momentami naprawdę można było podkręcić sytuacje, aby wypadły nieco bardziej komediowo, a tak zostawałam z poczuciem, że miało być zabawnie, a wyszło nijako. Od Ricci za to oczu nie mogłam oderwać. Tylko co tu poradzić na to narzekanie, skoro mimo wszystko coś w sobie ma...

• kinoman1985 ocenił(a) ten serial na: 5

etykieta_o Nie dziwie się po ja tez miałem klopot na temat tego serialu Mi wogole ciężko ocenia się seriale lepiej ocenia się filmy .Po film jest jeden idzie przez 2 godz a serial juz trzeba ocenic po calym sezonie no chyba ze serial juz jest tak głupi ze rezygnuje się po pierwszym odcinku.

• kinoman1985 Ja wlasnie jestem po calym sezonie, wczesniej staram sie nie oceniac seriali. Hmm, poki co zostanie bez oceny ;)

• srick.pl ocenił(a) ten serial na: 5

kinoman1985 Właśnie coś podobnego myślę. Serial z pomysłem na lata 60te niczym MadMen jest super. Ale poszczególne wątki są nieraz głupiutkie. Zwłaszcza ten związany ze szpiegowaniem. No i niektóre sceny w samolocie bywają sztuczne. Ale na plus warstwa obyczajowa. I historyczna.

• srick.pl Rzeczywiście można powiedzieć że niektóre wątki bywają infantylne ale uważam że ma to swój urok :) .