SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Pan Złota Rączka

Home Improvement
1991 - 1999
22 min.
5,8 2 498
ocen
5,8 10 1 2498
171
chce zobaczyć
Serial opowiada o Timie Taylorze i jego rodzinie - żonie i trzech synach. Tim prowadzi w telewizji program o majsterkowaniu, który cieszy się ogromną popularnością. W... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Pan Złota Rączka zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył nagrodę Złoty Glob, 17 innych nagród i 34 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody

Serial opowiada o Timie Taylorze i jego rodzinie - żonie i trzech synach. Tim prowadzi w telewizji program o majsterkowaniu, który cieszy się ogromną popularnością. W domu zmaga się z zabawnymi problemami, które stara się rozwiązywać z wrodzoną sobie zręcznością... Serial składa się z ośmiu serii (204 odcinki).

studio
Touchstone Television / Wind Dancer Productions
tytuł oryg.
Home Improvement
inne tytuły
Hammer Time (tytuł roboczy) USA
Tool Time (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Frances Fisher miała pierwotnie zagrać rolę Jill Taylor, ale w ostatniej chwili została zastąpiona przez Patricię Richardson. Głównym powodem miał być brak chemii pomiędzy Fisher a odtwórcą głównej roli, Timem Allenem.
Ashley Judd brała udział w castingu do roli Lisy i wygrała go! Ostatecznie jednak jej agent namówił ją aby wycofała się z projektu i skupiła na karierze kinowej. Tak też się stało. Jej miejsce zajęła Pamela Anderson.
Serial kręcono w Burbank (Kalifornia, USA) i w stanie Michigan (USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych