Tim Allen obnażył się przed Pamelą Anderson?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pamela+Anderson+pisze%2C+%C5%BCe+Tim+Allen+obna%C5%BCy%C5%82+si%C4%99+przed+ni%C4%85%2C+kr%C4%99c%C4%85c+%22Pana+Z%C5%82ot%C4%85+R%C4%85czk%C4%99%22-149269
Tim Allen obnażył się przed Pamelą Anderson?
źródło: Getty Images
autor: Fotonoticias
Pamela Anderson ujawniła szczegóły niepokojącego wydarzenia, jakie miało mieć miejsce na planie serialu "Pan Złota Rączka" w 1991 roku, gdy aktorka miała 23 lata. Anderson twierdzi, że gwiazdor sitcomu, Tim Allen, obnażył się przed nią pierwszego dnia ich wspólnej pracy.

Tim Allen do Pameli Anderson: "Teraz jesteśmy kwita"GettyImages-138913214.jpg Getty Images © ABC Photo Archives


Pamela Anderson ujawniła nieprzyjemne wspomnienie z planu serialu "Pan Złota Rączka" w swojej biografii "Love, Pamela", która zostanie wydana 31 stycznia. Fragment dotyczący Allena został ujawniony przedpremierowo. To rzekomo tylko jeden z wielu "wybuchowych" wyimków z książki opowiadającej o karierze Anderson.

Moje pierwszego dnia na planie wyszłam z garderoby i Tim stał w korytarzu w szlafroku. Rozchylił poły na krótki moment - pod spodem nie miał na sobie nic. Powiedział, że to w porządku, bo on widział mnie nagą. "Teraz jesteśmy kwita". Zaśmiałam się nerwowo
, czytamy w książce.

Allen miał wówczas 37 lat. Komik najwyraźniej nawiązywał do kariery Anderson jako modelki magazynu Playboy i nagich zdjęć, które przyczyniły się do jej statusu symbolu seksu.

Nie, to się nie wydarzyło. Nigdy nie zrobiłbym czegoś takiego, czytamy w oświadczeniu wystosowanym przez Allena w odpowiedzi na rewelację Anderson.

Pamela Anderson była niedawno bohaterką serialu "Pam i Tommy", który opowiadał historię niesławnej sekstaśmy, którą gwiazda nagrała z mężem Tommym Lee. Wcieliła się w nią Lily James.


"Pan Złota Rączka" - o czym opowiadał serial?Rola w sitcomie "Pan Złota Rączka" byłą jedną z pierwszych w karierze Anderson. Aktorka wcieliła się w postać asystentki równego bohatera, Lisy. Allen grał Tima Taylora, który prowadzi w telewizji program o majsterkowaniu,, a za kulisami - jako mąż i ojciec - zmaga się z problemami rodzinnymi.  

Anderson zagrała w dwóch sezonach produkcji stacji ABC, po czym przeniosła się do "Słonecznego patrolu".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones