PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657966}

Miss Panda and Mr. Hedgehog

Pan-da-yang-gwa Go-seum-do-chi
7,2 414
ocen
7,2 10 1 414
Pan da yang gwa Go seum do chi
powrót do forum serialu Pan-da-yang-gwa Go-seum-do-chi

najlepsza kdrama jaką w życiu widziałam, a wierzcie mi, widziałam już baaardzo dużo..
Przez ostatnie 2-3 odc ryczałam prawie bez przerwy. Brak słów, arcydzieło!

ocenił(a) serial na 10
ashe901

Zgodzę się drama REWELACJA :)

ocenił(a) serial na 5
ewcia7640

Zabawne, dla mnie była jedną z najgorszych

Collony

każdy ma swój gust i swoje zdanie

ocenił(a) serial na 9
ashe901

mi się bardzo podobała, chociaż denerwujące były pierwsze odcinki.

ocenił(a) serial na 6
ashe901

jestem na 9 epie i zastanawiam się, kiedy w ogóle zacznie coś się dziać. Nie jest kompletnie źle, ale praktycznie nic się nie dzieje. Mam nadzieję, że wytrwam do końca i że w końcu się rozkręci, bo na razie same gadanie wokół jednych tematów...

ocenił(a) serial na 7
Lilith_Flame

a gdzie to ogladasz :D ?

ashe901

jak dla mnie ciężko było przebrnąć przez 1-szy odcinek(nudny), dopiero w końcówce coś się rozkręca, a póki co jest już całkiem dobrze ;) zobaczymy jak dalej (jestem na 5 odc już)

ocenił(a) serial na 9
ashe901

Mi też się podobała. Różni się bardzo od większości dram, ale jest niesamowicie urocza. :)

ocenił(a) serial na 10
ashe901

Totalnie, chyba z pięć razy podchodziłam do pierwszego odcinka. No nie mogłam przeżyć, na raty go obejrzałam w końcu przez dwa dni. A potem resztę w 24 godziny :D Romans jest beznadziejny - fani takich wątków nie będą zadowoleni. Ale sama postać Jeża? Jego dziadek? i mała siostra żółwia? No ludzie, te trzy osoby praktycznie zrobiły całą dramę. No i żółw, ale on grał specyficzną rolę, nie każdemu podejdzie. Reszta aktorów (dla mnie Panda również) mogłaby praktycznie nie istnieć. Dałam 10, w sumie dlatego że oceniam pod wpływem emocji, ale dla tej trójki aktorów - zdecydowanie warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones