Pandemia (2020)
Pandemia: Sezon 1 Pandemia Sezon 1, Odcinek 2
Odcinek Pandemia (2020)

Pandemia już tu jest

Pandemic Is Now 50m
6,4 36
ocen
6,4 10 1 36
Pandemia
powrót do forum s1e2

Początek odcinka i co? Madka wpaja malym dzieciom, że szczepionki są złe i przez jej decyzje o nieszczepieniu dzieci nie będą pasować do świata. Nie no super matka...

ocenił(a) serial na 7
sebazmc

To dzięki takim poyebom wracają wybite choroby... :(

Pro100wnik

Masz racje, to kara boska spada na ludzi. Niezaszczepieni zarażają wybitymi chorobami tych zaszczepionych(sic!)

ocenił(a) serial na 5
Leon_Romanowski

kolejny idiota który nie rozumie jak działa szczepionka. do tego nie zrozumiałes faktu że są osoby których nie mozna zaszczepić... szkoda strzepić języka na taką głupotę

sebazmc

To raczej w większości cwaniactwo, po co ryzykować wystąpieniem działań ubocznych poszczepiennych skoro większość ludzi wokół stwarza ochronę, ale to też wynika z braku odpowiednich procedur, braku rejestrów przypadków powikłań. Strona Państwowego Instytutu Higieny świeci pustkami co wcale nie pomaga w propagowaniu szczepień.
A też i wszedzie widać egoizm, ludzie chorzy nawet nie pomyślą by kaszleć w rękaw, tylko wyrzucają przed siebie patogeny, a to taki prosty sposób by zredukować liczbę zachorowań na wirusy dróg oddechowych, nawet na coś takiego nie możemy się zdobyc jako społeczność. W ogóle to zachowujemy się jakbyśmy nie mieli rozumu.
A co do filmu, mógłby być bardziej merytoryczny jak dla mnie, trochę nieprofesjonalne zachowanie lekarza z Indii który "dezynfekuje" ręce, nie zdjąwszy sygnetów, czy też wypowiedź lekarki, która stwierdza ze autyzm jest na pewno wrodzony. Tak czy owak dobrze się ogląda, panuje szał rozmnażania się, więc problemy chorób zakaźnych przybiorą jeszcze bardziej na sile.

aneta_25

Aneta-25 - najczęstsze NOPy to ból ręki, może chwilowe osłabienie organizmu itd. zależy od szczepionki.
Znacznie bardziej prawdopodobne jest, że zachorujesz i spotkasz się z bardzo poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi niż będziesz miała poważny NOP.
Kaszel to jedno, ale mówiąc czy oddychając możemy przenosić patogen drogą kropelkową. Dlatego maski+dystans.
Autyzm jest genetyczny. Nie można na niego zachorować.

To, co napisałem, to nie moje zdanie, a wyniki ogromnej ilości badań naukowych.

Z resztą, do której się nie odniosłem, się zgadzam.
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones