PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876331}

Pani dziekan

The Chair
6,3 4 138
ocen
6,3 10 1 4138
7,0 3
oceny krytyków
Pani dziekan
powrót do forum serialu Pani dziekan

Serial o niczym

ocenił(a) serial na 1

Szkoda czasu.

ohMandy

dziękuję za zaoszczędzenie kilku godzina życia, które już chciałem poświęcić na obejrzenie tegoż ;-)

ohMandy

zgadza się. dokładnie tak. serial o niczym: ekran jest pusty, nic się kompletnie nie dzieje przez ok. 30min - i tak jest przez 6 odcinków. 


(zasada nr. 1 na filmwebie: jeżeli produkcja jest jak w tym przypadku inteligentną i trafną obserwacją na temat akademickiego środowiska, kwestii rasizmu i płci..... wówczas jest serialem o niczym. )

ocenił(a) serial na 1
isobel

Nie kompromituj się, nie napisałam, że nic się nie dzieje na ekranie. Ale co do zasady na jedno wychodzi - akcja toczy się jak flaki z olejem, a serial jest przekombinowany. Niczego nie wniósł w moje życie. Jeśli masz odmienne zdanie, załóż swój wątek z opinią, a nie kwestionujesz cudzą.

ocenił(a) serial na 8
ohMandy

Pozwole sobie zauważyć, że Twoja ... ekhm ... opinia także nic nie wnosi ani nic o serialu nie mówi. No to dopowiadają inni.
Isobel, też zauważyłam zasade nr 1 ;)

ocenił(a) serial na 1
misian

Wybacz, ale ja nie prowadzę tu klubu recenzenta i w swoim wątku mam prawo napisać, co tylko mi się podoba.

ocenił(a) serial na 8
ohMandy

Pewnie że możesz:)
Ale inni też, bo to nie jest Twój wątek, tylko wątek przez Ciebie założony. A wątki mają to do siebie, że piszą w nich inni, bo też mogą - takie ryzyko w zakładaniu wątków:D
I w takiej sytuacji pisanie do innych: :"Jeśli masz odmienne zdanie, załóż swój wątek z opinią, a nie kwestionujesz cudzą" jest cokolwiek od czapy;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones