Zastanawiam się czy to nie jest czasami ten serial, który na początku lat 90-tych leciał w TVP 1 lub 2 cos około godziny 18?! Tamten serial kojarzę z tytułem "Paradise znaczy Raj" i uwielbiałem go wówczas oglądać.
Uwielbiałam go oglądać,za smarka pędziłam z podwórka by nie przeoczyć żadnego odcinka! Z rozrzewnieniem go wspominam i czekam aż zechcą go wreszcie powtórzyć.