PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509748}

Parenthood

7,7 1 570
ocen
7,7 10 1 1570
Parenthood
powrót do forum serialu Parenthood

final, i jak wrazenia? pozytywne? wszystkie watki poprowadzone jakos troszke dziwnie, fajna
rozmowa Drew ze swoja byla, nie podobalo mi sie to jak sie skonczylo watek Sarah, ani ten, ani ten, ogolnie dopiero po zakonczeniu odcinka patrze ze to koniec sezonu
;/ jakies info co do nastepnego sezonu? czy to juz koniec? bo na to by wygladalo
jakos sentyment duzy do tego serialu z seriali obyczajowych, jeden z najlepszych jakie mozna bylo
zobaczyc :)

ocenił(a) serial na 7
pivamornfis123

No ja właśnie też się zdziwiłam, że pozakańczali wszystkie wątki... Nie no mam nadzieję, że kolejny sezon nadejdzie :)

ocenił(a) serial na 10
Aintha

Moim zdaniem jest kilka wątków, które da się jeszcze rozwinąć i mam nadzieję, że będzie kolejny sezon.
Faktycznie jeśli chodzi o gatunek to tylko Brothers & Sisters, ewentualnie Everwood dorównują.
Gdyby ktoś miał inne propozycje to poproszę.

ocenił(a) serial na 7
hugx_cyber

Kochane kłopoty :), ale to trochę innego rodzaju serial (bardziej nastoletni) - jako pierwsze mi przyszły do głowy i "gotowe na wszystko".

ocenił(a) serial na 9
pivamornfis123

za sielankowo jak dla mnie... mam nadzieje, że scenarzyści jednak jeszcze nie skończyli z Bravermanami.

ocenił(a) serial na 6
pivamornfis123

Strasznie na siłę zrobione zakończenie, jakby ktoś scenarzystom kazał szybko zakończyć serial.

agaykhan

Nie tyle co chodzi o scenarzystów a co oglądalność i czy stacja z nadchodzących pilotów nowych seriali nie zdecyduje sie wprowadzić czegoś nowego.Serial już po drugim sezonie nie dostał odrazu zielonego światła. Podczas emisji ostaniego sezonu oglądalność wzrosła więc nic straconego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones