PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509748}

Parenthood

7,7 1 567
ocen
7,7 10 1 1567
Parenthood
powrót do forum serialu Parenthood

6x13

ocenił(a) serial na 8

Świetny Wzruszający Koniec

ocenił(a) serial na 8
penguin121

Płakałam prawie cały czas.
Jeden z lepszych finałowych odcinków jakie widziałam! :)

ocenił(a) serial na 8
penguin121

tak powinno się kończyć seriale z szacunkiem do widzów. - skończyłam oglądać i piękny odcinek, teraz idę się wysmarkać :p

ocenił(a) serial na 6
Bene

Tak, to prawda, brakuje takich zakończeń w innych serialach :(

ocenił(a) serial na 8
penguin121

Kurcze, ja przepłakałam cały ost sezon. Nie wiem na ile obiektywnie ze wzruszenia (rzadko płaczę na filmach itp) a na ile z powodu Adama-gdy byłam w rozsypce po zakończeniu SFU ten serial dał mi ukojenie, oglądałam go jakbym dalej kontynuowała serial z Natem; lub czy mój żal wynikał z obawy, ze chyba jest to ostatni serial z KLIMATEM, z bohaterami z CHARYZMĄ, czuje, że etap seriali jak Dexter, SFU, Gotowe na Wszystko i pare innych seriali z zakresu przed 2010 roku dobiegł końca, to był ostatni serial który kończyłam. Obecnie oglądam niektóre pozycje i nie mogę znaleźć w nich tego co jest moim osobistym kryterium do hitu: czyli klimatu i bohaterów takich, że każdy jest na swoim miejscu idealnie. Osobiście, wiedziałam, ze tak się skończy już w połowie 5 sezonu, trochę ubolewam. Wiem, że nie mogło być za cukierkowo, takiej jest życie ale bardzo wzruszający cały ost sezon, nawet bym powiedziała, że zbyt zdominowany tym jednym, smutnym wątkiem.........

ocenił(a) serial na 4
penguin121

to prawda zakończenie eleganckie, powiedziałbym że od razu skojarzyło mi się z six feet under.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones