Park Jurajski: Obóz Kredowy
powrót do forum 1 sezonu

Bo zakończenie było dziwneee

ocenił(a) serial na 8
MagicStick7497

Na 99% będzie. Serial zbiera pozytywne opinie i ma całkiem sporą oglądalność, więc to tylko kwestia czasu.

ocenił(a) serial na 8
Raptosaur

Panie Raptosaur, Pana tweet jest cytowany na kanale Klaytona Fioritiego. Gratulacje!

ocenił(a) serial na 8
Cohonez

O kurde, rzeczywiście! Niby subuję gościa, ale od Ciebie pierwszego się dowiedziałem dziś akurat ;P. Heh, nie spodziewałem się aż takiego podjarania się fandomu tym mamenchizaurem. Najprawdopodobniej to po prostu był tylko jeden z nielicznych animatroników, którego Netflix mógł wynająć i wykorzystać do promocji serialu w Polsce i tyle. Raczej wątpię, by faktycznie pojawił się w serialu. No ale kto wie? Zobaczymy w przyszłym sezonie/sezonach. No ale cóż, cieszę się, że "wystąpiłem" w filmiku Klaytona. Będę miał co pokazywać wnukom... ;P

ocenił(a) serial na 4
MagicStick7497

moim zdaniem jest niepotrzebna, bo i ta była słaaabaaa

ocenił(a) serial na 6
mateusz_kaczor_fw

Mnie się natomiast podobało. Spodziewałem się motywacyjnych scen w serialu dla dzieci ale też oczekiwałem tego co jest esencją "Parku Jurajskiego" czyli gonitw z dinozaurami i nawet było sporo ofiar śmiertelnych jak na serial głównie skierowany dla dzieci. Dodatkowo bez happy endu w czystym tego słowa znaczeniu. Nie był wybitny wiadomo. Szczególnie ślamazarność i nieco sztywne ruchy obiektów.

ocenił(a) serial na 10
mateusz_kaczor_fw

Mój zdanie film jest bardzo zajebisty aby było więcej takich filmów i sezonów w jurassic world obóz kredowy

ocenił(a) serial na 6
MagicStick7497

Mi też serial się bardzo podobał, czekam na następne odcinki :}

MagicStick7497

Ja też czekam

MagicStick7497

Jest już zapowiedź. :)

użytkownik usunięty
MagicStick7497

Zakończenie nie było dziwne, tylko specjalnie pod kątem drugiego sezonu. To zakończenie dało mu ode mnie jedną, dodatkową gwiazdkę!

ocenił(a) serial na 6
MagicStick7497

Już jest ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones