PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128207}

Pasadena

2001 - 2002
7,7 1,4 tys. ocen
7,7 10 1 1401
7,0 2 krytyków
Pasadena
powrót do forum serialu Pasadena

Widzę, że wiele osób poszukuje, wobec czego się dzielę, kilka dni temu skończyłam oglądać. :) Całość jest wrzucona na Daily Motion, w oryginale, bez rosyjskich dubbingów ani napisów. ;)

Epek 1: http://www.dailymotion.com/video/x193e68_pasadena-2001-s01e01_people

Dalszych szukajcie w sugerowanych z prawej.

Mizuyashi

a z tamtad da sie pobrac pierwzym programem ktory google proponuje do sciagania z tego serwisu ;) ale napisow pewna grupa zrobic nie chce ktora sie napisami zajmuje bo sa zawaleni robota i nie sa zainteresowani tą produkcja. tak powiedzieli . wiec jak ktos potrafi robic napisy to niech sie podejmie

ocenił(a) serial na 7
lubie_popcorn_2

masz może pierwszy odcinek? bo są od 2 do 12 nie ma pilota :/

lubie_popcorn_2

To trzeba naprawdę się nie znać żeby ominąć tak dobry serial w robieniu napisów polskich. Szkoda że tak dawno był w polskiej telewizji bodajże TV POLSAT :)

ocenił(a) serial na 7
Mizuyashi

masz może aktualny link do odcinka 1? nie mogę nic w google znaleźć :D

ocenił(a) serial na 8
anthonyperette

Widzę, że skasowany epek - znalazłam całość bez pierwszego. Być może któraś platforma streamingowa będzie wrzucać do siebie - z reguły robią najpierw czystki w necie, na ile się da. :)

ocenił(a) serial na 7
Mizuyashi

Miałem kiedyś całość na laptopie, ale wyczyściłem wszystko. Chciałem wrócić do obejrzenia, ale bez pierwszego odc to tak słabo :/

Mizuyashi

aktualny link https://www.dailymotion.com/search/pasadena%20s01e02/videos

Mizuyashi

Kurde boję się zacząć go oglądać ponownie :) kiedyś wiem do tej pory że mi się bardzo podobał, utkwił mi w pamięci tytuł bo nic więcej nie pamiętam. DZIĘKI ZA LINK! Mam nadzieję że wkręcę się i będę wiedział czy po tylu latach też mogę o nim  dobrze powiedzieć. Oglądałem go chyba jak miałem 13 lat a druga próba już jak mam 34 latka :p Jestem ciekaw jak po tylu latach odbiorę "PASADENĘ".