PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10023181}

Pati

7,3 5 915
ocen
7,3 10 1 5915
Pati
powrót do forum serialu Pati
ocenił(a) serial na 8
Kama_Psotka

Nieumyślnie zabiła dziecko. Naćpana ukradła samochód, którym potem się rozbiła,  w środku auta było dziecko, o czym Pati nie wiedziała.

Fafikowa

oesu, serio?… zdecydowanie wystarczyloby “nacpana ukradla samochod”…. a w ten sposob nie bede jej w stanie polubic jako postaci.

ocenił(a) serial na 8
selenitas

Najpierw obejrzyj „Skazaną” i potem „Pati”, wtedy przekonasz się, czemu - pomimo tego, co napisałam wcześniej – ta postać budzi taką sympatię. Pati jest przykładem tego, że zerojedynkowe myślenie nie sprawdza się.

Fafikowa

Akurat tutaj się sprawdza.

selenitas

Wiesz co, generalnie dlatego nie powinno się zostawiać dzieci bez opieki. Czy to w aucie Czy w ogóle... oczywiście jest.to.ogromna tragedia i nie ma wybaczenia dla naćpanych kierowców.

markisadelioncourt

Przecież matka tego dziecka stała przy samochodzie. Podjechała pod bankomat, miała otwarte drzwi od auta. Stała obok. Pati wykorzystała sytuację i wskoczyła za kierownicę

ocenił(a) serial na 5
Kama_Psotka

Przecież ona w pierwszyn sezonie mówi to postaci granej przez Agatę Kuleszę.

Kama_Psotka

Nieumyślne spowodowanie śmierci dziecka. Powiedziała o tym 1-wszy raz w pewnym momencie w Skazanej Alicji

Kubinski_76

chlopca czy dziewczynki?

ocenił(a) serial na 6
Kama_Psotka

tego dziecka, którego matce ukradła samochód... było to w serialu , dziewczynka

ocenił(a) serial na 8
niepokorna_ja.

W którym odcinku było powiedziane wprost, że to dziewczynka?

Kama_Psotka

Tak, dokładnie o tym jest ten serial. Obejrzyj.

Kama_Psotka

Ja zapamiętałam, że ona siedzi za coś związanego z narkotykami / kryje swojego chłopaka. A to się okazuje, że chłopak ją wsypał, a później miała brać z nim ślub w więzieniu?! Coś tu nie pasuje…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones