serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Pati

2023
42m
7,3 5 775
ocen
7,3 10 1 5775
Historia Patrycji "Pati" Cichy zanim trafiła do więzienia. Zobacz pełny opis
Pati zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

podcast

OLA ADAMSKA ("Pati") o uciekaniu z szufladki, wymarzonym domu i...

"Pati", w którą wciela się Ola Adamska to koleżanka Alicji Mazur spod celi. Swoją charyzmą, bezczelnością, poczuciem humoru i niepowtarzalnym stylem bycia podbiła serca widzów "Skazanej" i Playera. Odsiedziała już pięć z ośmiu lat wyroku. Wkrótce użytkownicy Playera dowiedzą się, jak doszło do tego, że trafiła do więzienia. Główna "Pati", w którą wciela się Ola Adamska to koleżanka Alicji Mazur spod celi. Swoją charyzmą, bezczelnością, poczuciem humoru i niepowtarzalnym stylem bycia podbiła serca widzów "Skazanej" i Playera. Odsiedziała już pięć z ośmiu lat wyroku. Wkrótce użytkownicy Playera dowiedzą się, jak doszło do tego, że trafiła do więzienia. Główna bohaterka zanim została pozbawiona wolności, nie miała najłatwiejszej sytuacji życiowej, głównie za sprawą kompletnie niepoukładanej i nieodpowiedzialnej matki – Julity. To na "Pati" spada obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem – Natalką i Natankiem oraz matką uwikłaną w przestępczy światek i narkotyki. Pomimo przeciwności, nie rezygnuje jednak z walki o marzenia.

dystrybucja
Player
studio
TVN
tytuł oryg.
Pati
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Skoro serial nie miał jeszcze swojej premiery, to dlaczego ma już ocenę 6,5?

Jakim zwyrodnialcem trzeba być, aby ocenić z góry coś, czego jeszcze się nie widziało?

Nie pozdrawiam tych osób.

Zabraklo wyjasnienia czy policja doszla do tego kto zabil Sonego. Pominiety wątek jak skonczyla sie impreza w willi. Mam niedosyt. Niewyjasnili dokladnie za co ona siedzi, mozna jedynie sie domyslac, czy w Skazanej bylo dokladnie wyjasnione cos ?

Bardzo mnie cieszy, że zdecydowano się na zrobienie osobnego serialu o Pati, bo ta postać naprawdę na to zasługiwała. Z niecierpliwością czekałam na kolejne odcinki.

Najpierw wakacyjny kurort z piekła rodem, potem coraz więcej kolejnych dramatów i złych decyzji. Ciekawie było poznać historię Pati, zastanawiam się...

więcej

Dialogi!

ocenił(a) serial na 3

Jeżeli ten nieszczęsny reżyser nie potrafił zmusić aktorów, by ich szemranie dało się zrozumieć, to trzeba było od razu zrobić serial z napisami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones