PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800453}
7,8 20 051
ocen
7,8 10 1 20051
7,9 14
ocen krytyków
Patrick Melrose
powrót do forum serialu Patrick Melrose

Uważam, że Patrick to najlepsza kreacja aktorska Benedicta i myślę, że złoty glob powędruje w jego ręce, bo odegrana przez niego rola jest po prostu genialna. Sam serial, fabuła, zdjęcia zrobily na mnie świetne wrażenie. Do tego Benedict w żadnym serialu/filmie nie był tak seksowny jak w "Patricku Melrose". Bomba 15/10.

ocenił(a) serial na 5
Cumberlady17

Właśnie przez tego aktora, za którym swoją drogą nie przepadałam nigdy, nie mogę oglądać tego serialu, nie mogę sobie go wyobrazić jako Patricka, zresztą po przeczytaniu książki wytrwałam może 20 minut przy 1 odcinku i dałam sobie spokój. Blado to wyszło, a BC pogarsza tylko sprawę.

ocenił(a) serial na 10
coolhanded

Dla mnie to własnie gra aktorska Cumberbatcha, za którym nie przepadasz jest najwiekszym walorem serialu, lecz rozumiem, jesli nie przypadło ci do gustu, to nic na siłę :) Pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
coolhanded

pierwszy odcinek jest trudny do przebrnięcia, zastanawiałem się czy warto kontynuować oglądanie, później jest lepiej. Natomiast nie rozumiem oceniania serialu po 20 minutach

ocenił(a) serial na 8
Cumberlady17

Benedict na plus. Scenariusz też (sporo dobrych tekstów). Pierwszy odcinek owszem trudny do przejścia, ale potem już nic z tych rzeczy. Serial porusza bardzo ważny problem.
Dla mnie 7+, warto obejrzeć ale raczej szybko zapomnę.

ocenił(a) serial na 10
Cumberlady17

Ja raczej tego filmu nie zapomnę...nie tyko z powodu walorów artystycznych i gry mojego ukochanego aktora( aczkolwiek uważam,że najbardziej seksowny jest w Sherlocku) : )

ocenił(a) serial na 10
Irys31

Jejku racja! Pisząc to kompletnie zapomnialam o moim kochanym, równie seksownym Sherlocku! :D ahh ten Benedict ;)

ocenił(a) serial na 10
Cumberlady17

Ja" zafiksowałam" się na niego po Sherlocku : ) Pięknie mu w tych lokach : ) Jest przez te włosy taki chłopięcy i .......nie, nie będę więcej pisała bo zaraz ułożę poemat : D

ocenił(a) serial na 10
Irys31

Dokładnie.. Te loki są niesamowicie seksowne ;) I te kości policzkowe... Eh, nie dziwię się,że kobiety za nim szaleją, sama zaraz mam 19lat, a czuję się jak gimnazjalistka zakochana w aktorze :D

Cumberlady17

A ja właśnie jestem taką gimnazjalistką i powiem jedno: to okropne, że nie mogę oglądać twarzy Benedicta na żywo, najlepiej codziennie:D Nie dość, że wygląda jak dzieło sztuki (jego twarz kojarzy mi się z jakąś rzeźbą), to jego kreacja aktorska to majstersztyk, zarówno w "Sherlocku", jak i "Patricku Melrose". Też myślę, że to on dostanie złoty glob.

Nadia_Kolacinska

Zgadzam się w 100%

Irys31

Ja też się "zafiksowałam" na jego punkcie po Sherlocku. I żałuję, że nie mogę go na codzień oglądać. Te loczki są takie seksowne, w ogóle cały Benedict. Ach, zakochałam się jak nastolatka ❤️

ocenił(a) serial na 9
Irys31

Te loki są po prostu niesamowite.. Dla mnie BC jest nie tyle co jakos niesamowicie przystojny, a intrygujący i seksowny :P Myślę, że większość kobiet/dziewczyn się zgodzi. Do tego jest niesamowitym i charyzmatycznym aktorem, który genialnie wykonuje swoją prace. O głosie, przez ktory damskie serca topnieją nie będę juz się wypowiadać :'D Te dwa czynniki sprawiają, ze jest baaardzo atrakcyjnym mężczyzną. Uważam, ze to jeden z najlepszych aktorów naszych czasów, a napewno, mój ulubiony. Mam 19 lat i obsesje na jego punkcie :)

Irys31

To jest serial :)

ocenił(a) serial na 10
mania19

słuchajcie rewelacja!!!!dawno nie widziałem czegoś tak dobrego jeśli chodzi o serial,każdy odcinek jest genialny-każdy w jakiś sposób przerażający,pierwszy wyjątkowy-prawdziwy majstersztyk aktorski!!!

ocenił(a) serial na 5
Cumberlady17

Jak można tak małoatrakcyjnego i brzydkiego aktora nazwać "cholernie seksownym" ? Sam serial ujdzie, oceniam na 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones