Patriots: Dynastia z Nowej Anglii
powrót do forum 1 sezonu

Serial ten...

ocenił(a) serial na 9

...to w zasadzie trójkąt, którego wierzchołkami są Brady, Belichick oraz Kraft. Wokół nich toczy się cała historia. Dlatego to serial tylko dla fanów NFL czy Patriots. Nie ma tej całej otoczki co w Last Dance, gdzie osoba nawet nie interesujaca się koszykówką, mogła zobaczyć całe spektrum sytuacji lat '90 i fenomenu Chicago Bulls. Więc dlaczego oceniłem na 9? Normalny fan, zaprawiony z futbolem amerykańskim, pewnie zna wszystkie fakty i nic go nie zaskoczy. Ja, mam totalnego świra dopiero od kilku lat. Moja cała garderoba już związana jest z NFL, od lutego do września odczuwam smutek i żałobę z powodu braku meczów do obejrzenia. Uczę się zasad, zawodników i historii - dlatego serial mnie pochłonął. Oczywiście jest świetnie nakręcony. Mamy retrospekcje z wieloma materiałami z czasów zamierzchłych. I odwieczne pytanie kto dał więcej Patriots - QB czy trener (oczywko obydwaj). I tylko szkoda, że zdobyli tylko/aż sześć pierścieni razem, bo 8 powinno być na luzaku. Każdy fan NFL musi obejrzeć. Polecam gorąco.

ocenił(a) serial na 8
lov69

Odczuwam podobny smutek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones