PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209692}
7,0 652
oceny
7,0 10 1 652
Peach Girl
powrót do forum serialu Peach Girl

9/10

ocenił(a) serial na 9

Przyznam, że mi się na prawdę podobało. Bardzo mi się podobało zakończenie, nie spodziewałam się, że ona do niego wróci. We wszystkich anime jakie oglądałam główna bohaterka kończyła z kolesiem, z którym zaczęła więc jak dla mnie to zakończenie całkiem oryginalne. Podobały mi się charaktery bohaterów całkiem dogłębnie przedstawione. Kreska też nie jest zła :D Główna bohaterka pod koniec zaczęła mnie denerwować, bo rozumiem, że czuła się zagubiona, ale to nie powód by olać pierwszego za spóźnienie nie poznając nawet jego przyczyny i lizać się z drugim, czy Bóg wie co jeszcze, na wycieczce. Kiedy Kairi powiedział że nie kocha Momo to aż mnie zatkało i miałam struty dzień (aż do następnego odcinka) co najmniej jakby to mi powiedział mój chłopak. Także mogę powiedzieć, że trzyma w napięciu :D Polecam szczerze :DD

ocenił(a) serial na 9
Karoll7

Widzę, że mamy podobne odczucia po tym anime. Podobało mi się w tym anime też to, że miało kilka wątków (ten z Sae był równie ciekawy i jednocześnie przykry, strasznie jej współczułam). Mnie też Momo strasznie pod koniec denerwowała tym, że nie potrafiła wybrać i latała z kwiatka na kwiatek, nie pomyślała nawet żeby od razu wszystko wyjaśnić z Okayasu tylko od razu poleciała do Toujiego, bo przecież nieważne kto, a ważne żeby ją chciał >.< Jej logika xD
Mimo to anime strasznie mi się podobało, było bardzo dynamiczne, a sama postać Momo w sumie nawet mi się podobała, współczułam jej za każdym razem kiedy płakała. Przykro mi, że to koniec, bo bardzo się przywiązałam :/

ocenił(a) serial na 9
Katarina_Katarina

To prawda :) szkoda, że to koniec :( jakbyś kiedyś miała jakieś równie lub choć trochę podobne anime do zaproponowania byłabym bardzo wdzięczna :D

ocenił(a) serial na 9
Karoll7

,,Nana'' jest świetne o ile nie oglądałaś ;)

ocenił(a) serial na 9
Katarina_Katarina

Nie, jakoś mi to umknęło :P dziękuję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones