PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680981}

Peaky Blinders

8,6 129 054
oceny
8,6 10 1 129054
7,1 9
ocen krytyków
Peaky Blinders
powrót do forum serialu Peaky Blinders

Ktoś może mi wytłumaczyć fachowo w jaki sposób on przeżył postrzał w głowę z bliska ?? Ja wiem że takie rzeczy się zdarzały i są możliwe ale jest to naciągane w ch...... Tak jakby ktoś go uśmiercił a potem zmienił zdanie " aa nie to jest jednak zbyt fajna postać - lepiej żeby żył" i puff Alfie , co prawda bez oka ma się świetnie. Co kula przeszla mu jakos przez ryj nie niszcząc mózgu ?? Wtedy powinien mieć zamiast twarzy puzzle. Więc jak to w końcu jest waszym zdaniem ??

ocenił(a) serial na 7
mordarg

Nie szukaj racjonalnego wyjaśnienia, bo go nie ma. Twórcy najzwyczajniej w świecie nie mieli jaj, by pozbyć się ważnej postaci w serialu. Podobnie zresztą, jak z Arthurem. Zamiast tego lepiej było wprowadzić drobne zaskoczenie w piątym sezonie i dodać sobie jeszcze jedną furtkę na sezon szósty. A jak Alfie przeżył strzał? A kto się będzie trudził takimi pytaniami, wystarczyło powiedzieć, że Tommy tego dnia myślami był gdzie indziej i zapominamy. I tak wyjaśnili nam więcej, niż w przypadku duszenia Arthura.

ocenił(a) serial na 10
mordarg

To nie był postrzał w głowę, tylko w szczękę (Podobnie było SPOILER w Sicario 2). Takie coś da się przeżyć.

ocenił(a) serial na 8
Menel901

to skoro już tak naciągneli jestem pewien że Tommy celowo nie puknął go w mózg. Ale naturalnie po przeżyciu czegoś takiego żyd został by jego wrogiem numer 1 i pił by do zemsty. A że nie stać ich na to żeby wziąść Hardyego jako nemezis na cały sezon to powrócił w formie wręcz easter egga - szkoda....

ocenił(a) serial na 7
mordarg

Przecież tam było widać jak kula omskła po policzku Alfiego. Sam byłem zdziwiony, że po takim strzale umarł i okazało się jednak, że miałem racje. Podobnie było z duszeniem Artura garotą, tam też zdążył w ostatnim momencie wsadzić palca między garote, a szyje dzięki czemu się uratował

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones