PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680981}

Peaky Blinders

8,6 129 140
ocen
8,6 10 1 129140
7,1 9
ocen krytyków
Peaky Blinders
powrót do forum serialu Peaky Blinders

prawdopodobnie wystartuje pod koniec roku.
Teaser: https://www.youtube.com/watch?v=vxDdp0Bfhg4

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

Oficjalna premiera w przeciagu 2 tygodni w Birmingham, jak mi sie zdaje. Wrzesien/pazdziernik to zapewne docelowy termin emisji w BBC. Wiadomo, ze Alfie na pewno nie wroci, a takze May (po diabla dali ja do 4 sezonu?).

Qjaf

Ja czekam zawsze na ten serial w utęsknieniem, bo jest jednym z moich ulubionych serii. A muzykę oprawiam sobie w ramki ;)

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

1 i 2 sezon to moje ulubione. Niestety dla mnie kolejne sezony sa slabsze. 4 mial potencjal na bycie najlepszym. Z postaci Brody`ego zrobili jednak imbecyla, a wprowadzenie Golda bylo niepotrzebne :)

Qjaf

Nie usprawiedliwiając twórców, wydaje mi się, że po tak wyśmienitych dwóch pierwszych sezonach-oczekiwania były maksymalnie wygórowane. Miały prawo być. Potem niektóre wątki były bardziej trafione, inne-mniej. Taki chyba los kolejnych sezonów czegoś, co było takim strzałem w dychę, przynajmniej dla mnie ;)

pogodno_2

Bardzo przepraszam osobę-Qjaf-że nie mogę odpisać na komentarz do mojego wpisu powyżej, bo własnie-pierwszy raz w życiu-widzę ten komentarz w mailu, a tu, na forum, go nie ma. Nie wiem, czy to błąd techniczny, czy inny psikus ;)
Tyle dostałam w mailu: "Oficjalna premiera w przeciagu 2 tygodni w Birmingham, jak mi sie zdaje. Wrzesien/pazdziernik to zapewne docelowy termin emisji w BBC. Wiadomo, ze Alfie na pew...".....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones