SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Peep Show

2003 - 2015
24 min.
8,0 3 329
ocen
8,0 10 1 3329
2 210
chce zobaczyć
Dwóch mieszkających razem i bardzo różniących się od siebie dwudziestoparolatków stawia czoła codziennym sytuacjom. Więcej Mniej
Peep Show zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Serial komediowy, w którym widzimy świat oczami dwóch panów przed trzydziestką, dzielących mieszkanie w południowej części Londynu. Obu bohaterów łączy fakt, że są wyjątkowymi pechowcami i nieudacznikami. Jednak charaktery, jakie reprezentują, są skrajnie różne. Mark (David Mitchell) pracuje w biurze dużej korporacji kredytowej i jestSerial komediowy, w którym widzimy świat oczami dwóch panów przed trzydziestką, dzielących mieszkanie w południowej części Londynu. Obu bohaterów łączy fakt, że są wyjątkowymi pechowcami i nieudacznikami. Jednak charaktery, jakie reprezentują, są skrajnie różne. Mark (David Mitchell) pracuje w biurze dużej korporacji kredytowej i jest pracowitym oraz sumiennym pracownikiem. Prywatnie jest bardzo zakompleksiony i neurotyczny. Ma życiowego pecha, na skutek czego doświadcza licznych poniżeń i upokorzeń, które bardzo długo rozpamiętuje. Jeremy (Robert Webb), czyli "Jez", jest zupełnym przeciwieństwem Marka. "Jez" jest zupełnie niedojrzały i zachowuje się jak nastolatek. Nie ma stałej pracy, ale nie sprawia wrażenia, jakby się tym szczególnie przejmował. Bawi się w tworzenie muzyki elektronicznej, ale mimo że swoją twórczością nie zrobił wrażenia na osobach, które miały wątpliwą przyjemność ją usłyszeć, uważa się za wybitnie utalentowanego muzyka i jest przekonany, że tylko kwestią czasu jest zrobienie kariery na miarę Chemical Brothers.

na podstawie
John Finnemore (materiały do scenariusza, historia)
studio
Objective Productions
tytuł oryg.
Peep Show
inne tytuły
P.O.V. (tytuł roboczy) Wielka Brytania
Więcej...
Postać Super Hansa została napisana z myślą o aktorze Dannym DyerzeRussell Brand oraz Jake Wood także ubiegali się o tę rolę. Jednak cała trójka przegrała z Mattem Kingiem.
Pierwsze dwa sezony serialu były kręcone w prawdziwym blokowisku Apollo House w Croydon (Anglia, Wielka Brytania). Jednak właściciel mieszkania zażądał od producentów zbyt wygórowanej kwoty, dlatego kolejne sezony były kręcone w studiu filmowym.
Zdjęcia do serialu powstały w Londynie i Epsom (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych