serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Peep Show

2003 - 2015
24m
8,0 3 454
oceny
8,0 10 1 3454
Dwóch mieszkających razem i bardzo różniących się od siebie dwudziestoparolatków stawia czoła codziennym sytuacjom. Zobacz pełny opis
Peep Show zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Serial komediowy, w którym widzimy świat oczami dwóch panów przed trzydziestką, dzielących mieszkanie w południowej części Londynu. Obu bohaterów łączy fakt, że są wyjątkowymi pechowcami i nieudacznikami. Jednak charaktery, jakie reprezentują, są skrajnie różne. Mark (David Mitchell) pracuje w biurze dużej korporacji kredytowej i jestSerial komediowy, w którym widzimy świat oczami dwóch panów przed trzydziestką, dzielących mieszkanie w południowej części Londynu. Obu bohaterów łączy fakt, że są wyjątkowymi pechowcami i nieudacznikami. Jednak charaktery, jakie reprezentują, są skrajnie różne. Mark (David Mitchell) pracuje w biurze dużej korporacji kredytowej i jest pracowitym oraz sumiennym pracownikiem. Prywatnie jest bardzo zakompleksiony i neurotyczny. Ma życiowego pecha, na skutek czego doświadcza licznych poniżeń i upokorzeń, które bardzo długo rozpamiętuje. Jeremy (Robert Webb), czyli "Jez", jest zupełnym przeciwieństwem Marka. "Jez" jest zupełnie niedojrzały i zachowuje się jak nastolatek. Nie ma stałej pracy, ale nie sprawia wrażenia, jakby się tym szczególnie przejmował. Bawi się w tworzenie muzyki elektronicznej, ale mimo że swoją twórczością nie zrobił wrażenia na osobach, które miały wątpliwą przyjemność ją usłyszeć, uważa się za wybitnie utalentowanego muzyka i jest przekonany, że tylko kwestią czasu jest zrobienie kariery na miarę Chemical Brothers.

na podstawie
John Finnemore (materiały do scenariusza, historia)
studio
Objective Productions
tytuł oryg.
Peep Show
inne tytuły
P.O.V. (tytuł roboczy) Wielka Brytania
więcej
Postać Super Hansa została napisana z myślą o aktorze Dannym DyerzeRussell Brand oraz Jake Wood także ubiegali się o tę rolę. Jednak cała trójka przegrała z Mattem Kingiem.
Pierwsze dwa sezony serialu były kręcone w prawdziwym blokowisku Apollo House w Croydon (Anglia, Wielka Brytania). Jednak właściciel mieszkania zażądał od producentów zbyt wygórowanej kwoty, dlatego kolejne sezony były kręcone w studiu filmowym.
Zdjęcia do serialu powstały w Londynie i Epsom (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Pisałem z Netflixem, i okazuje się że prawa do 9-tego sezonu posiada inny dystrybutor, który nie dał licencji na udostępnienie materiału na Netflix. Tak więc apeluję do wszystkich, którym zależy na dziewiątym sezonie, aby zostawili prośbę o dodanie tego sezonu na tej stronie https://help.netflix.com/en/titlerequest...

Jedyny serial, który oglądam na okrągło, zajebisty, niesamowicie zabawny, inteligentny, blisko naszej
rzeczywistości. Szkoda tylko, że ma tak mało odcinków...

9 sezon - napisy

ocenił(a) serial na 10

Są tu jeszcze fani tego świetnego serialu? Z racji iż osiem pierwszych sezonów jest dostępnych na Netflixie z polskimi napisami - każdy jest w stanie przetestować ten serial i to w rodzimej wersji językowej.

Problemem są napisy do sezonu 9. Z racji iż ich nigdzie nie znalazłem (bo nie istnieją) - postanowiłem sam...

więcej

Kto by pomyślał że zobaczymy to w pl telewizji

Fantastyczny serial, świetnie zrealizowany i co najważniejsze twórcy nie starają się myśleć za widza podpowiadając kiedy należy się śmiać. Nie cierpię seriali typu "jak poznałem waszą matkę" albo "teoria wielkiego wybuchu'. Te dwa są niczym w porównaniu do Peep Show i jestem pewien, że znajdę kilku którzy się ze mną...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones