PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813344}
6,9 260
ocen
6,9 10 1 260
Perpetual Grace, LTD
powrót do forum serialu Perpetual Grace, LTD

Zaczyna się leniwie i trochę banalnie by już pod koniec pierwszego odcinka człowiekowi opadła szczęka. Szkoda tylko że muszę sięgać do nieoficjalnych źródeł, bowiem okazuje się że jest on nie wystarczający dla zapchanych szmirą Netflixa i Hbo Go.

drunager

Bez przesady, HBO GO ma sporo dobrego, co innego Netflix który poszedł w ilość. Zapchany jest HBO swoimi klasykami, które okupują pierwsze miejsca najlepszych seriali na świecie jak Prawo ulicy, Oz, Sześć stóp pod ziemią, Sopranos, Rzym, Carnivale, ale też sporo nowych dobrych, jak Wielkie kłamstewka, Ostre Przedmioty, Sukcesja, Kroniki Times Square, Barry, Euforia - nawet jak nie każdy mi z nich podchodzi to i tak są cenione i wartościowe produkcje. A poza tym mają prawa do seriali Hulu i Showtime, czyli mozna oglądać Castle Rock, The Act, Kidding z Carreyem, Miasto na wzgórzu z Baconem, Na cały głos z Crowe, The Affair, i długo można by wymieniać. Leci też u nich Snowfall. A Perpetual Grace leci na Canal+seriale HD.

drunager

"Nie jest wystarczający dla Netflixa i HBO"?
Po prostu jest to produkcja Canal+, więc jest dostępna na ich platformie Nc+Go. I choćby Netflix z HBO nie wiem jak chciały, to przecież C+ swojego świeżego serialu nie sprzeda konkurencji. Tak samo jak na Nc+Go czy Netflix nie znajdziesz dajmy na to Westworld albo Gry o Tron.

drunager

Zobaczyłeś cały serial? Na jakiej stronie bo na znanych mi stronach, albo nie ma, albo są trzy pierwsze odcinki? Błagam o odpowiedź.

ocenił(a) serial na 9
wodzini

Dzięki jeszcze tego samego dnia znalazłem na pewnej stronie online, zapomniałem tu napisać o tym. Ale dziękuje za pomoc :)

ocenił(a) serial na 8
LynchPolanskiAltman

Podzielisz się stonką na której to znalazłeś? :)

ulek91

3filmy

ocenił(a) serial na 4
drunager

Miałem wielkie nadzieje odnośnie tego serialu m.in ze względu na świetny klimat, jednak okazał się rozczarowaniem. Przede wszystkim bezsensowne dialogi, niepotrzebne dziwne sceny oraz momentami niezrozumiała fabuła. Jest nużący i tak naprawdę nic ciekawego się nie dzieje. Moim zdaniem ten serial to pseudo-filozoficzna wydmuszka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones