PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534129}
6,9 2 648
ocen
6,9 10 1 2648
Persons Unknown
powrót do forum serialu Persons Unknown

coraz gorzej

użytkownik usunięty

trzy pierwsze odcinki przyznam całkiem fajne.
4 nudnawy, który spowodował, że przynajmniej w moim odczuciu o wiele bardziej
interesuje mnie to co się dzieje na zewnątrz u dziennikarz niż w samym miasteczku.
zresztą, aż odrzuciły mnie ujęcia rozwalanej taksówki bo były kręcone inną taśmą i
wyglądały obrzydliwie, do tego dochodzi niepotrzebny ciągle wątek miłosny po 2
tygodniach (sic!) jakby to była komedia romantyczna.

teraz przyszedł odcinek 5
dziwaczna czarna więźniarka, która biega i wszystkich kopie, po czym siedzi przez ok. 18
minut w zamknięciu z prawdopodobnie główną bohaterką i na końcu stwierdza, że
zawsze będzie ją chroniła, czyli narodziła się piękna wieź. w 18 minut. krócej w 10 minut
rozmowy wcześniej się biły i próbowały zabić.

mam wrażenie, że z każdym odcinkiem wydarzenia w samym miasteczku są coraz
bardziej banalne i nudne i scenarzyści nie mieli pomysłu co z tym zrobić
nadzieja (dla mnie) pozostaje taka, że w następnych odcinkach o wiele większy nacisk
zostanie położony na rozwiązywanie zagadki przez redaktora. bo to dziwne, mam
całkowicie gdzieś co robią im "oni" ale chce wiedzieć kim są.

niedopracowany jest ten serial, a dodatkowo jest w nim dziwaczny wątek sf, który nie do
końca mieści się w ramach tego pomysłu, bo to że jadąc przed siebie wracają do punktu
wyjścia jest dziwne.

zobaczymy na razie moje zainteresowanie jest coraz mniejsze z odcinka na odcinek.

ocenił(a) serial na 7

przestan ogladac ....

użytkownik usunięty
krecik_nr1

gratsy. świetna odpowiedź.

Seriale ten, również nie należy do moich ulubionych. Na początku fabuła wydawała się oryginalna a serial wciągający, ale niewidzialna ściana, po ucieczce wracanie z powrotem do tego samego miejsca to jednak przesada ( przynajmniej dla mnie). Obejrzałam dopiero 4 odcinki, może potem będzie lepiej :)) Zobaczymy... ;))

EleanorRigby

Ja myślę że motyw wracania związany jest z Joe. Przecież on mógł ich prowadzić z powrotem, skoro był jednym z "nich", więc znał droge

użytkownik usunięty
xnetix

jak wyjeżdżali samochodem, o to mi chodzi bardziej.

ocenił(a) serial na 7

Wątek z wracaniem do punktu wyjścia ściągnięty z Lost, tam też przy próbie odpłynięcia wracali jednak na wyspę.

ocenił(a) serial na 9
rybka515

99% of people can't watch this video more than 25 seconds! -> http://facebook.com/TryWatching

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones