PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866295}

Peryferia

Outer Range
6,4 2 091
ocen
6,4 10 1 2091
Peryferia
powrót do forum serialu Peryferia

Nie!

ocenił(a) serial na 1

Świetny serial, a muszę mu dać 1. Po co to idiotyczne LGBT u Indian? No po co? Jaką wartość niesie temu filmowi coś tak idiotycznego? Przez głupotę zepsuty film. A ja dla głupoty litości nie mam, a tym bardziej, jak ktoś robi filmy pod nagrody zboczonych kapituł i wciska takie idiotyzmy w swoich filmach. Zmarnowana dobra robota.

mordachamordasinski

Mordo, dopóki nie przeczytałem twojego komentarza w ogóle nie zwróciłem na to uwagi, a oglądam ostatni odcinek właśnie.

ocenił(a) serial na 1
Wojciech_Jaros_filmweb

Znieczulica ;).

mordachamordasinski

Wręcz przeciwnie, mam dużo empatii i staram się rozumieć problemy obu stron. Bohaterka, o której wspominasz jest kobietą z mniejszości etnicznej i seksualnej. Generalnie ma trudniej w życiu niż biali, heteroseksualni mężczyźni, zwłaszcza na peryferiach. Walczy o pozycję szeryfa, próbuje rozwikłać zagadkę - ma coś do udowodnienia, jest zdeterminowana. Myślę, że całkiem nieźle nakreślili tę postać. Mam nadzieję, że odegra znaczącą dla całej fabuły rolę.

ocenił(a) serial na 1
Wojciech_Jaros_filmweb

A ja mam niestety dosyć LGBT na każdym kroku. Dla mnie jest to już ideologia przez którą wprowadza się do społeczeństw libertynizm. Ideologia, która wbrew hasłom, gardzi ludzką godnością. Jest nietolerancyjna, płytka i totalitarna. A używanie jej nawet w stosunku do rdzennej ludności, która i tak już jest zgnojona i stłamszona, pozbawiona własnej kultury, tradycji, wierzeń - to już są szczyty całkowitego braku szacunku do gatunku ludzkiego. Nawet w kinie radzieckim nie było tyle przemytu ideologii komunistycznej, co we współczesnym kinie zachodnim libertynizmu.

ocenił(a) serial na 1
mordachamordasinski

Dzięki za ostrzeżenie, powinien byc jakis woke checker, zeby można było sprawdzić każdą nową produkcję czy zawiera lewacką i genderową propagandę. Ha tfu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones