PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682922}

Piętno gangu

Gang Related
877
chce zobaczyć
Piętno gangu
powrót do forum serialu Piętno gangu

Autorzy serialu wyraźnie inspirowali się filmem Scorsese. Wyszło całkiem nieźle, pilot zachęca do
zobaczenia następnych odcinków.

ocenił(a) serial na 5
bmiara

kurde, ja widziałem pilota i był cienki jak gwizdek, aktorzy poza meksykańcami mają kołki w tyłkach i generalnie dwie klasy niżej.....niż Fargo, Hannibal, Detektyw....etc.

barnz

Nie ma to jak oceniać serial po pierwszym odcinku.

ocenił(a) serial na 5
bmiara

Jesteś zabawny, jakim filmem, czyim filmem? Wiesz, że Infiltracja to słaba kopia Infernal Affairs, prawda? I do tego nie widzę większych podobieństw, bo w filmie mieliśmy wzajemną infiltracje....

Herushingu

herushingu 100% racji

ocenił(a) serial na 6
bmiara

Mi tez się od razu skojarzył z "infiltracją" ale przepaść w grze aktorskiej pomiędzy tymi filmami to lata świetlne i uważam to za główny mankament filmu, słabe aktorstwo. A najgorzej pod tym względem wypada gówna postać Ryan Lopez on jest beznadziejny ma rolę, która stwarza duże pole do popisu a jest wyjątkowo drewniany. I to psuje cały film, dialogi również mogły by być ciekawsze. Ale pomimo to będę dalej oglądał :) po 3 odcinakach ocenia na jakieś 5.5/10.

bmiara

to coś kompletnie innego niż infiltracja, daje radę, warto oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones