PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682922}

Piętno gangu

Gang Related
7,3 802
oceny
7,3 10 1 802
Piętno gangu
powrót do forum serialu Piętno gangu

serial bardzo fajny, nie lubie jak wypuszczaja 5 sezonow a kazdy kolejny to dno, i czlowiek modli sie zeby jak najszybciej sie skonczyl
ale tu spokojnie drugi sezon, 8-13 odc mogli nakrecic
poczatek salby,ale pozniej od pojawienia sie Sucre :p naprawde akcja przyspiesza
a scena z kregoslupami i Jess az ciarki przechodza :P:P

piotrekn333

no dla mnie ostatnie 2-3 odcinki to 10/10... jak by utrzymali serial na takim poziomie to spokojnie jeszcze z 2 sezony mogliby zrobić...

zostało kilka niedociągniętych wątków (hiv Vee, przeszłość Tae Kima, nielegalne działania Chapela) ale mieli też mnóstwo wątków które teraz dopiero można by rozwinąć (daniel na czele Angelicos, przeszłość Casiusa Greena, powiedzmy Lopez + Sylvia po tym jak się skończył ostatni wątek z nią i danielem no i wgl mnóstwo rzeczy mogliby tu jeszcze nieźle rozbujać...)

no i Sucre rzecz jasna... ten aktor gra wyśmienicie ;)

użytkownik usunięty
piotrekn333

Właśnie mnie załamałeś :( tym info :(

ocenił(a) serial na 9

serial rewelacja i anulowany :( wielka szkoda liczyłam na 2 sezon

użytkownik usunięty
fuxior11

Dokładnie Wielka szkoda :(

ocenił(a) serial na 8
piotrekn333

Zgadzam się. Wielka szkoda, że nie będzie 2 sezonu. Kilka wątków mogłoby się bardzo ciekawie rozwinąć :)

ocenił(a) serial na 8
piotrekn333

To już któryś z rzędu serial, który mi się spodobał a kontynuacji nie będzie. Nie wiem czy amerykanie są takim dziwnym narodem , że oglądalność dennych, debilnych serialików jest wysoka i kręcą po 10 sezonów, a jak się pojawia coś ciekawszego, to zainteresowania brak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones