PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724263}

Pinocchio

Pi-no-ki-o
7,9 1 424
oceny
7,9 10 1 1424
Pi no ki o
powrót do forum serialu Pi-no-ki-o

zakończenie

ocenił(a) serial na 8

ogólnie bardzo podobał mi się ten serial, ale tak szczerze to miałam nadzieję, że Yoo-Rae będzie z tym redaktorem naczelnym... trochę szkoda, że przeszła na stronę opasek do włosów :(

ocenił(a) serial na 8
alexs11

Właśnie skończyłam oglądam dramę i mam takie samo podejście. Szkoda, że nie rozwinęli tego wątku Yoo Rae z redaktorem. Trochę to bez sensu skoro zaczęli go to powinni jakoś fajnie zakończyć a tak lipa i mały niedosyt. Reszta satysfakcjonująca.

ocenił(a) serial na 7
Askol

Yoo Rae została następczynią krzykacza, nic poza tym. Uwazam, ze slusznie pozostawili ten wątek niedokończony. Każdy sobie dokończy historie na własny sposób. :D

Spike__Spiegel

Też jestem rozczarowana, w ostatnim odcinku gorąco czekałam by rozwinęli wątek. :/
Myślicie, że gdy wcześniej Yoo-Rae była pijana redaktor naczelny za każdym razem wnosił ją do pokoju reporterów?

ocenił(a) serial na 7
monika58333

Być może! Któż to wie? :D

ocenił(a) serial na 9
alexs11

Najbardziej rozczarowujący to jest wątek brata - jak mogli nie powiedzieć co się z nim stało?! Szczególnie, że wnioskując z innych dram (choć nie wiem czy to prawda) to w Korei są kary śmierci, zamordowanie 3 osób niezależnie od przyczyn jednak mi pod to podchodzi, przynajmniej teoretycznie.
Aczkolwiek rzeczywiście poza tym to najbardziej boli wątek redaktora naczelnego i Yoo Rae, bo to były naprawdę świetne postaci :)
Choć mnie ciekawi jeszcze co z matką In Hy, wydawałoby się, że powinna trafić do więzienia, zresztą nie było jej w ostatniej scenie przymiarek, a wydawało się, że polubiła Dal Po, a na córce jej zawsze zależało jednak, więc powinna przyjść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones