PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105274}
6,3 2 200
ocen
6,3 10 1 2200
Pierwszy milion
powrót do forum serialu Pierwszy milion

Hej:) moze mi ktos wytlumaczy o co chodzi z tym ze nakrecono film i serial z ta sama
obsadą i chyba jak sie nie mylę tą samą fabułą? Kiedyś jak byłam duuuużo młodsza
oglądałam ten serial. Szalenie mi sie podobał ale dzieckiem wtedy byłam:) Czy film to jakaś
skrócona wersja serialu czy o co chodzi?
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Princesska0512

Tak skrócona wersja serialu.
Zaczyna się w połowie 2 odc. a kończy na końcu 5. Akcja skupia się na walce chłopaków z Kajzerem. To niebywałe, ale są wycięte postacie Boguckiego (Pieczyński), Sztaby, i Pyni, Żmijewski pojawia się tylko w epizodzie.

Rozbudowane są natomiast wątki dziecięce, których nie zobaczymy w serialu.

catrine1

aaa:) a w ogole po co się nakręca film na podstawie serialu? nie rozumiem;p czyli jednak dla mnie lepszy będzie serial;p jako mała lubiłam wątek z rosyjską mafią(?)

ocenił(a) serial na 10
Princesska0512

Film kręcą dla kina a serial dla telewizji. Wtedy jest większa reklama i więcej osób o nim usłyszy. Oglądaj serial, po serialu możesz obejrzeć film, ale bardziej na podglądzie, żeby zobaczyć szersze epizody z dzieciństwa. Miłego oglądania pozdrawiam

catrine1

Film można obejrzeć wszędzie. Skąd zdobyć serial?

ocenił(a) serial na 8
catrine1

Kręci się raz zdjęcia,a potem trwa montaż, mieli dużo materiałów, ale na film musieli zmontować przysłowiowe 90 minut. Wątki były interesujące więc po wyjściu filmu w kinach zaczęli montować serial, na którym zarobili ponownie wydającto w TV. Podobnie było ze Świadkiem Koronnym i Odwróconymi.

ocenił(a) serial na 10
Princesska0512

Serial jest dużo, dużo lepszy od pełnometrażówki. Jak jeszcze nie oglądałaś ponownie to obejrzyj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones