Piraci (2014-2017)
Piraci: Sezon 1 Piraci Sezon 1, Odcinek 4
Odcinek Piraci (2014-2017)

IV

58m
7,6 888
ocen
7,6 10 1 888
Piraci
powrót do forum s1e4

Wydaje mi się, że odcinek był lepszy niż dwa ostatnie.. ale to chyba nadal nie jest poziom, którego oczekiwałem <Bay daje ciała jako producent, imo xd>. Najgorsze w tym wszystkim, że ciągle przyrównuję go do Spartacusa, i o ile tam sprawdziło się umiejscowienie akcji w jednym miejscu, o tyle tutaj nie wydaje mi się. A skoro Bay wystawia kasę to liczyłem na więcej akcji - po prostu - na wodzie <choć następny odcinek zapowiada, że być może w końcu coś z tego będzie xd>.
btw. Billy Bones rządzi - ostatnio napisałem, że ma chłopak łapę i że kawał z niego chłopa, a w tym odcinku był bez koszulki, zajedwabista muskulatura i rzeźba <podobnie jak Vane, ale w przeciwieństwie do Vane'a Billy ma gabaryty xP>. Pozazdrościć Tomowi.

ocenił(a) serial na 6
matiiii

wiadomo, kiedy będą napisy?

ocenił(a) serial na 7
korndddd

Jakieś postępy?

ocenił(a) serial na 6
Cohen12

Nie. N.info przestały praktycznie istnieć, więc nie wiem czy będą dostępne napisy do serialu, na n24.pl jeszcze nie ma.

matiiii

Widzę, że dyskusja wre w temacie. :D

Odcinek czy lepszy... sam nie wiem. Akcja nie posunęła się zbytnio do przodu. Tak naprawdę nic się nie wydarzyło, poza tym, że stary Guthrie się w końcu ogarnął i zaczął kombinować, żeby wyjść na swoje. Flint pozbył się kolejnego pieniacza - chyba nie mamy wątpliwości, że to nie był przypadek? :) A poza tym, nuda. Vane też zbiera się do kupy, ale jakoś mnie on ni grzeje, ni ziębi. Ogólnie te postaci mało wyraziste. Flint nie wzbudza sympatii, młoda Gutrie irytuje, Vane nudzi i aktor gra jedną - wku*wioną miną, podobnie z Silverem który gra jedną miną i irytuje. Dziadek jest poczciwy, a Billy przypakowany łądnie, ale inteligencją nie grzeszy. O żadnej z postaci nie można powiedzieć, żeby była choć trochę skomplikowana. Ale wciąż oglądam i liczę na jakąś akcję morską. No i w końcu mamy pirata bez nogi. :D A tasak ładnie naostrzony - kilka uderzeń i po Krzyku. ::P

ocenił(a) serial na 9
Pan__Cogito

Ciekawe w którym odcinku i w jakich okolicznościach Silver straci nogę.

pan_dziejaszek

Ciekawe czy w ogóle zdążą to pokazać. :)

Pan__Cogito

Prawda? xD

"a Billy przypakowany łądnie, ale inteligencją nie grzeszy."
Przyrównując do Wyspy Skarbów i jaką tam rolę odgrywa całkiem fajnie wychodzi w serialu pokazywanie, że niczego nie jest pewien, a jak już jest to znów nie jest i tak w kółko xP Nie wiem, może to tylko ja takie spostrzeżenia mam.

Co do reszty: fakt, postacie są takie mdłe albo najzwyczajniej w świecie irytujące <no koleś od Silvera tak dobrany jak.. lepiej nie kończyć xd>

matiiii

Taka mnie jeszcze naszła myśl. Na pewno aktywność w wątku odcinkowym nie jest i nie może być wyznacznikiem oglądalności serialu w JUESEJ, ale wiesz jak to tam wygląda? Będzie cancel?

Pan__Cogito

Nie wiem jak w Stanach, ale był z pewnością njus na FuWu w którym była mowa, że Bay sobie zamówił 2 sezony serialu, wiec co do pojawienia się drugiego sezonu jest 100% pewność <Bay pewnie sobie szastną kasiorką bez względu na oglądalność 1 sezonu>.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones