miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Pistol

2022
52m
7,5 855
ocen
7,5 10 1 855
Steve Jones próbuje założyć zespół rockowy. Za sprawą Malcolma McLarena dołącza jako gitarzysta do Sex Pistols. więcej mniej
Pistol zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Pistol
Zwiastun nr 2
Pistol
Zwiastun nr 1
nr 2 2022-05-05T16:08:02 https://fwcdn.pl/webv/11/83/61183/61183.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/122/10011722/Pistol_Official_Trailer_FX.vp9.1080p.webm

Serial "Pistol", oparty na pamiętniku Jonesa "Lonely Boy: Tales from a Sex Pistol", to opowieść o zespole nieokrzesanych, hałaśliwych dzieciaków z klasy robotniczej, bez przyszłości, którzy wstrząsnęli nudnym, skorumpowanym establishmentem, zagrozili upadkiem rządu i na zawsze zmienili muzykę i kulturę. Wściekła, szalejąca burza w centrumSerial "Pistol", oparty na pamiętniku Jonesa "Lonely Boy: Tales from a Sex Pistol", to opowieść o zespole nieokrzesanych, hałaśliwych dzieciaków z klasy robotniczej, bez przyszłości, którzy wstrząsnęli nudnym, skorumpowanym establishmentem, zagrozili upadkiem rządu i na zawsze zmienili muzykę i kulturę. Wściekła, szalejąca burza w centrum tej rewolucji to Sex Pistols – a w jej centrum znajduje się założyciel i gitarzysta Sex Pistols, Steve Jones. Przezabawna, emocjonalna, a czasem chwytająca za serce podróż Jonesa prowadzi nas przez trzy najbardziej epickie, chaotyczne i pełne brudu lata w historii muzyki.

na podstawie
Steve Jones (książka) / Ben Thompson (książka)
studio
FX Productions (produkcja) / FX Network
tytuł oryg.
Pistol
inne tytuły
Chrissie Hinds i Steve Jones nigdy nie byli parą, a do ich spotkania doszło dopiero po tym jak zespół Sex Pistols zaczął koncertować. Dodatkowo muzyk nie pobierał u niej lekcji gry na gitarze.
W odcinku pt: "Nancy and Sid" można zauważyć brytyjskich punków z puszkami dietetycznej coli. W rzeczywistości ten napój trafił do Wielkiej Brytanii w 1983 roku, sześć lat po wydarzeniach z epizodu.
W odcinku pt: "Pretty Vaaayc**t", którego akcja toczy się w 1976 roku, Sex Pistols grają koncert w The Grand Hotel w Whitby (Anglia, Wielka Brytania). W rzeczywistości na terenie tego miasta nie było wspomnianego obiektu, tylko w Scarborough.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Opis?

ocenił(a) serial na 9

Kto napisał opis serialu?
Steve Jones był gitarzystą Sex Pistols !!! Basistą był Sid Vicious.
Jestem po 2 odcinkach i w serialu też gra na gitarze, a zresztą wystarczy wpisać Sex Pistols w wyszukiwarce.

Ktoś wie na jakiej platformie będzie można go obejrzeć ?

re:mini.scencje

ocenił(a) serial na 7

disney + sex pistols? oi! no co jak co, ale czegoś takiego to chyba jeszcze nie było.. dopóki nie zobaczę, jak peta finansuje nowego batmana z ozzim osbournem w roli tytułowej, który po czesku będzie mówił ja sem nietoperek i gasił peta na prawdziwym pingwinie, to nie uwierzę.. 

Rewelacyjny serial.

ocenił(a) serial na 8

Cóż, prócz Beatlesów co dziwne bardzo lubiłem punk rocka. Pomijając ciekawą historię kultowej kapeli film niezwykle rzetelnie oddaje realia epoki, genezę powstania punku a ścieżka dźwiękowa to super pamiętnik różnej muzy lat 70's. Film brudny, stylowy, wciągający. Nie dla każdego.

koniecznie... i tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones