PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 77 029
ocen
8,2 10 1 77029
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

... nie sądzicie? jakoś tak bez Metyla i Gebelsa to odrazu odcinek traci. Jakiś taki rowzlekły, poza sceną pościgu która nawet ciekawie wypadła, wgniecenia w samochodzie jakich sie nie spotyka w serialach nowoodrodzonej RP :) Ale ogólnie słabszy moim zdaniem, oby tylko ten.

ocenił(a) serial na 10
ghosst

No co Ty, wlaśnie świetny. Mi się podobał, ale każdy ma swój gust. Jak Sławuś załatwił tego patelniaka od siłowni to aż miło było patrzeć. Wyczytałem w necie że metyl do gangsterów pójdzie. Szkoda.Pozdro.

ocenił(a) serial na 10
mar_cin_son

z kieciakiem bedzie latał ze zbójami:)
ojj szkoda będzie Metyla i jeszcze Gebelsa do współpracy wciągnie

ocenił(a) serial na 10
Borys_screw_you_guys

Że Gebelsa wciągnie to akurat źle dla kmieciaka, bo jak Gebels wyczai ten kit to nawet super położona glazura w kiblu Kmieciakowi nie pomoże:P

ocenił(a) serial na 9
ghosst

... nie zaniza ... ale istotnie jest troszke inny od dotychczasowych. Nie wiem skad oni wykopali tych wszystkich ludzi w rolach epizodycznych, ale fachaman od castingu powinien dostac premie. Przy scenie z ojcem wyrzuconej z pociagu az sciskalo gardlo ... natezenie emocji odwzorowane kapitalnie we wszystkich watkach. Sceny w kosciele tez idealne ... kazdy kto przechodzil przez nauki przedslubne doswiadczal tego absurdalnego klimatu i mieszanki biurokracji, poboznych zyczen, wiary, nadziei i ... nierealnosci. No nie zaniza, no ... idzie w jeszcze wiekszy realizm, chociaz to juz prawie dokument sie robi. A poscig ... no zeby dla sceny bedacej przebitka tak sie postarac ... szacunek.

ocenił(a) serial na 10
TenCoNieKreciNosem

odcinek był świetny, tak jak kazdy z nowej serii...

ocenił(a) serial na 10
ghosst

Bardzo dobry odcinek, - za brak gebelsa.Ma ktoś jakieś zdjecia oddcinka ?

ocenił(a) serial na 9
alealek

Gebels mignył w (chyba kultowej już dla całego kraju;p) scenie pościgu. Biegł za Krzysiem Nielatem, ale że jest raczej nieco sprytniejszy to póścił młodych przodem i niewiele go było widać. Zajebiście dopracowana a i zabawna scena np. to, że dziewucha wogóle nie umie procy trzymać.

Nauki przedślubne też trafione - wreszcie coś z życia prywatnego jak w pierwszych odcinkach (chociaż i tak mało mało!!!), ale myślałem, że taki trep jak Despero odwali tam coś bardziej skandalizującego.

ocenił(a) serial na 9
Picu

taaa? to sie przyjżyj lepiej to Gebelsa tam nie zobaczysz

ocenił(a) serial na 9
ghosst

EHe mam się przyjżeć lepiej, żeby go nie zobaczyć ?! Dobra spróbuje :D

ocenił(a) serial na 9
Picu

nom dokładnie tak bo Grabowski w tym odcinku nie grał, a koles byl ktory wylecial z nielatem z auta byl poprostu łysy, czy kazdy lysy = gebels moze dla Ciebie

ocenił(a) serial na 9
ghosst

Yhy widzę, że przeanalizowałeś poklatkowo te scene, ja nie miałem możliwości :D Chyba faktycznie mogłem się zasugerować, że wszystko co łyse i wielkie w tym serialu to on. Tak, że maj błąd.

ocenił(a) serial na 10
ghosst

a moim zdaniem najlepszy odcinek 2 serii :) dobra fabula, ciekawie sie ogladalo, a nie moga wszyscy ciagle byc :)

ocenił(a) serial na 10
ghosst

Jak dla mnie za dużo tej młodej...bez jaj mam nadzieję że ją szybko odstrzelą, nie ma w "Terrorze" dla niej miejsca. Role młodego odgrywał Nielat, ona jest zbyteczna. choc scena na stacji w 8 odcinku zabawna.

ocenił(a) serial na 10
Mephisto86

młoda ok ale z widomych względów ,słodka jest ,co do tego odcinka to po prostu był trochę inny ,nie morze być tylko grabowski bo by się przejadł...

ocenił(a) serial na 10
tyrantx

słodka?? A co Pitbull ma wspolnego ze słodyczą. Ten serial był surowy i reallistyczny i niech taki pozostanie. Pomyliles seriale szukajac tu slodkich lasek. Nie o to tu chodzi.

ocenił(a) serial na 10
Mephisto86

Muerto co ty gadasz, dla mnie pitbull to mega realistyczny i kultowy serial , a co do nowej policjantki to chyba nie powiesz że nie jest milutka ,no chyba że nie jesteś hetero...

ocenił(a) serial na 10
tyrantx

Widze ze masz problemy z czytaniem, a wlasciwie rozumieniem czytanego tekstu. Głowna bohaterka moze byc 100 razy piekniejsza(bo dla mnie jest przeciętna) a ze dla bab w terrorze, szczególnie świeżych, nie ma miejsca w Terrorze, nie zmienie. Jeszcze raz mowie: jak chcesz sobie laski ogladac to sobie przelącz na sloneczny patrol, bo pitbull to nie serial dla ciebie, nie dostrzegasz prawdziwego sensu tego kultowego serialu jak na dupy w nim uwage zwracasz.

ocenił(a) serial na 10
Mephisto86

co za jakiś kłótliwy i ufol...,sam chyba nie rozumiesz sensu i klimatu pitbulla ,człowiek tylko powiedział że ładna dziewczyna a ten od razu napada,
i nie sprowadzaj mnie do poziomu słonecznego patrolu bo to nie ten adres,a jak się chcesz z kimś posprzeczać to tu jest kilku amatorów co opluwa pitbulka..

ocenił(a) serial na 10
tyrantx

Spoko nie kłóćmy. Szczególnie że obaj cenimy Pitbulla. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
Mephisto86

Tak jest nie lubisz "Waldka" nie jesteś hetero ;p
Chwyt z panną, mimo, że na początku budzi sprzeciw dla lubiących stary klimat pierwszych odcinków nie jest jakąś komercją na zasadzie, że w "Fali zbrodni" i innych takich gównach też mają to i my musimy. Widzimy przecie, że odkąd nie ma wydziału zabójstw wszystko tam się pozmieniało i Vega chce nam pokazać jak radzą a czasem nie radzą sobie dziewuchy w firmie. Ta postać jest autentyczna, w dokumentach też była jakaś lala przeniesiona z konnej (też miała Monika zdaje się).
A "Waldek" jest zajebista numery bijące na głowę Nielata i Barszczyka jej wychodzą.

Picu

"Waldek"? A nie "Władek" przypadkiem? Albo "Włodek"?

ocenił(a) serial na 9
gracz209

A moze.
Nie wiem glowy sobie za "Waldka" uciac nie dam... ani glowki.

ocenił(a) serial na 10
Picu

MŁODA JEST SPOKO

NA PEWNO PRZYDALA SIE W SERIALU TAKA OSOBA , ZAGUBIONA , WYSRASZONA I NEZDARNA , A SCENA NA STACJI BENZYNOWEJ KIEDY EKIPA CZEKALA NA KOLESI WYMUSZAJACYCH HARACZE PRZEJDZIE DO HISTORII:))

CHCOIAZ W ODCINKU GDZIE JAKAS DZIEWCZYNE WYRZUCILI Z POCIAGU TO WLASNIE MLODA GRAŁA PIERWSZE SKRZYPCE W SCIGANIU MORDERCOW I KANARA:)

obserwator_4

Muerto ty osrany debilu , tyrantowi nie chodziło o laski tylko że Władek jest według niego słodka , a ten odrazu z morda co za pojeb.....

ocenił(a) serial na 9
metylmania

i po chuj odświeżałeś temat z przed roku, baranie jeden ?

weegee

ponieważ nie lubie idiotów co się przypieprzają dla zasady pojebie,barana sobie w rodzinie znajdź,kurwa jak można dać luigiego z mario brosa na avatar lol idź sie pokochaj z kwadratem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones