PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612051}

Planeta ludzi

Human Planet
7,9 1 335
ocen
7,9 10 1 1335
Planeta ludzi
powrót do forum serialu Planeta ludzi
użytkownik usunięty
_morfeo_

Miejmy nadzieję że nigdy. Wstawianie lektora do arcydzieła to zbrodnia (do nie arcydzieła również).

Pewnie John Hurt jest super, ale dobry polski lektor w filmie przyrodniczym na pewno nie popsuje tego serialu. Oglądałem Planet Earth, i z Attenborough i z polskim lektorem, i szczerze to nawet z polskim było przyjemniej, mimo że z angielskim mam zero problemów.

Lektor w filmach fabularnych psuje wszystko, dzwięki i muzyka są przygłuszone, a gra aktorska traci połowę wyrazu. W przyrodniczych już tak nie jest, przynajmniej w Planet Earth tak nie było

_morfeo_

myślę, że just jest skoro jest do pobrania, w necie widziałem z lektorem w 720p lub 1080p, BBC: Planeta ludzi;

Enigma_20

Czasem muxują polskie audio z wydań DVD do ripów z BD, ale wygląda na to że rzeczywiście polski bluray już jest :) dzięki

ocenił(a) serial na 10
_morfeo_

Znalazłem 1080p PL wersje, ale tylko pierwszy odcinek. Resztę znalazłem 1080p eng z napisami wiec jest ok :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones