PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612051}

Planeta ludzi

Human Planet
7,9 1 335
ocen
7,9 10 1 1335
Planeta ludzi
powrót do forum serialu Planeta ludzi

OSZAŁAMIAJĄCE

ocenił(a) serial na 10

BBC Planet Earth bardzo wysoko podniosło poprzeczkę i w zasadzie ustanowiło na lata wzór produkcji filmów przyrodniczych. Dlatego też nie sądziłem, że jakaś seria może mnie tak bardzo oszołomić.

Dlaczego Human Planet się to udaje? Bo jest zupełnie inna, całkowicie świeża i odkrywcza. Jest to inne spojrzenie na świat. Spojrzenie na otaczający nas świat oczyma ludzi wykonującymi najbardziej niezwykłe i niebezpieczne - acz codzienne dla nich i podstawowe - czynności takie jak zdobywanie pożywienia czy budowanie schronień (celowo nie piszę "domów").

Zdecydowanie polecam. Majstersztyk!

topjes

Filmy przyrodnicze, naukowe i dokumentalne BBC odkrylem dopiero po wyjezdzie do Anglii. Dotychczas uwazalem, ze Discovery i National Geagraphic wyznaczaja standard. Prawda jest niestety taka, że Anglicy z BBC wiedza jak robic najlepsze tego rodzaju produkcje. Mam w kolekcji wiekszosc z nich i wracam do nich co jakis czas (teraz zglebiam BBC Planets). Polecam wszystkim bardzo gorąco!

ocenił(a) serial na 10
przemas_81

zabawne ale oba kanały które wymieniłeś "robią" ludzie z BBC :) . Co do reszty się zgadzam i z tobą i z topjes. Pozdro!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones