PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801440}

Platforma 45

Rig 45
6,2 405
ocen
6,2 10 1 405
Platforma 45
powrót do forum serialu Platforma 45

Serial zapowiada się bardzo dobrze, ale gdzieś od połowy jakość siada. Robi się chwilami mocno naciągany i nieco pretensjonalny, natomiast samo zakończenie jest iście europejskie i wręcz rewelacyjne, co ratuje go jako całość.

ocenił(a) serial na 6
Bokciu

Podpowiedz mi, bo straciłem już pewność przez ilość tych morderstw. Petra była pielęgniarka/lekarką?

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 7
Bokciu

Trochę naciągane, czemu w pierwszej kolejności zabiła akurat Andreę, która nie miała nic wspólnego ze śmiercią jej brata, a nawet była bliska ustaleniu prawdy dotyczącej jej okoliczności.

ocenił(a) serial na 7
Puella

Andreę zabił Douglas, nie Petra dokładnie z powodu, który podałaś wyżej.

ocenił(a) serial na 7
coolhanded

Dokładnie tak jak mówisz.

ocenił(a) serial na 7
Bokciu

Ok, dzięki za wyjaśnienie. W sumie też podejrzewałam, że tak mogło być, bo w ostatnim odcinku pokazano jak Douglas wyrzuca nóż.

ocenił(a) serial na 3
Puella

Podoba mi się jak Puella zaspojlerowala wszystkim kto był zabójcą. Niezły trolling. Wejść na temat o tytule „zakończenie (bez spojlerów)” i dodać posta o tym kto zabija. Brawo!

ocenił(a) serial na 7
mercx

Po pierwsze - odczep się łaskawie, a po drugie z trollingiem więcej to ty masz wspólnego niż ja.

ocenił(a) serial na 3
Puella

mozesz sobie zprzeczac ile chesz co nie zmienia faktu że wejscie na wątek o tytule "BEZ SPOJLERÓW" i dopisanie KTO BYŁ ZABÓJCĄ jest albo trollowaniem albo zwyklym ku**stwem.

ocenił(a) serial na 7
mercx

Pisz dalej, sam wystawiasz sobie świadectwo. Nie licz jednak więcej na odpowiedź, gdyż wyzywać to każdy potrafi - i tym się różnimy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
Bokciu

A mnie końcówka totalnie nie podobała się i moim skromnym zdaniem zepsuła serial, który był bardzo dobry od początku. W połowie trochę siadł a sam koniec niestety upadek.

ocenił(a) serial na 7
mariuszkow

To teraz uzasadnij dlaczego się nie podobała i co takiego popsuło ten serial?

ocenił(a) serial na 3
mariuszkow

Akurat cały serial był sztampowy jakby wyleciał z taśmy w fabryce seryjnie produkującej seriale, natomiast samo zakończenie gdzie ginie jedyny sprawiedliwy, a zabójczyni zostaje uratowana jest zupełnie nie sztampowe i dlatego właśnie jest ok. (Uwaga spojler) - wzorem Puelli trochę wyżej ładnie zespojlerowalem wątek o temacie „bez spojlerów”

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones