PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136269}

Plotkara

Gossip Girl
7,7 105 575
ocen
7,7 10 1 105575
6,3 7
ocen krytyków
Plotkara
powrót do forum serialu Plotkara

Absurdy po latach

ocenił(a) serial na 7

Pierwszy raz oglądałam "Plotkarę" w wieku gimnazjalnym. Ostatnio (20 lat teraz) zrobiłam sobie ponowny seans. I nie wiem, czy to przez wiek, czy przez inne seriale, ale nagle ten serial wydał mi się strasznie absurdalny i nie realny. Postacie sprawiają wrażenie takich, które nie mogłyby istnieć w prawdziwym życiu. Nawet zrobiłam małą listę tego, co razi mnie w nim najbardziej.
Zapraszam ;)
http://kordelka.pl/przemyslenia/z-pamietnika-gimbazy-plotkara/

Ayunia12

Poważnie ? ;)

To co opisałaś jest realne, spotykamy się z tym w serialu i w życiu:

1# KAŻDY JEST Z KAŻDYM

2#ALEŻ JA KOCHAM (wstaw imię), ale tak naprawdę to tylko Dan

#3 LUDZIE ZE SOBĄ NIE ROZMAWIAJĄ

#4 ZAWSZE WYCIĄGAJ POCHOPNE WNIOSKI, ZAWSZE

#5 WSZYSTKO TRZYMAJ W TAJEMNICY PRZED WSZYSTKIMI

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

No może rzeczywiście zdarza sie to czasem w życiu, ale mam wrażenie, że w dużo mniejszej skali i natężeniu ;)
Zresztą, tu zupełnie nie istnieje chyba pojecie "uczenia się na błędach" xp
Może punkt 2 jest rzeczywiscie bardziej życiowy, ale oglądanie tego w serialu w kółko i w kółko mnie osobiście bawi :D

Ayunia12

Zresztą, tu zupełnie nie istnieje chyba pojecie "uczenia się na błędach"

Owszem, dla nich słowo przepraszam nie ma żadnej głębszej treści, nie wyciągają wniosków z tego co źle zrobili.

Ayunia12

OMG!! mam dokładnie takie samo wrażenie. Po pierwsze wydaje mi się, że odkryłam ten serial o 15 lat za późno i jestem teraz po prostu ZA STARA, chociaż nawet niektóre numery dorosłych, a szczególnie Lily i Rufusa mnie zadziwiają.. a po drugie nie wyświetliła mi się twoja strona, ale z tego co Kloss wymienił powyżej, przynajmniej 4 punkty mnie uwierają od początku serialu, a jestem obecnie w połowie 3go i dokończę tylko i wyłącznie przez to, że jak coś zaczęłam to MUSZĘ skończyć niestety :/

kasiekst

15 lat za późno, szkoda, że serial rozpoczął się 10 lat temu :D

dymas23

no szkoda.. na myśli miałam to, że gdybym go obejrzała w wieku 15 lat moje odczucia mogłyby być inne, czyli O 15 LAT ZA PÓŹNO DLA MNIE bez względu na to kiedy pojawił się serial.. no ale szkoda. Mam nadzieję, że drukowanymi będzie bardziej zrozumiale

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones