PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136269}

Plotkara

Gossip Girl
7,7 105 622
oceny
7,7 10 1 105622
6,3 7
ocen krytyków
Plotkara
powrót do forum serialu Plotkara

Strasznie mnie irytuje to że tak mieszają w tym filmie jak już nie mają co wymyśleć to niech
lepiej nic nie wymyślają, lepiej zakończyć serial w najlepszym momencie niż wyczerpać go
ostatecznie . Strasznie mnie denerwuje raz ktoś matką Chucka potem okazuje się że jednak
nie potem że jednak tak potem że zupełnie ktoś inny,a na końcu że jego ojciec nie jest jego
ojcem potem jego ojciec zmartwychwstaje i alleluja normalnie -.- Jestem wielką fanką tego
serialu i śledze ich losy od samego początku ,ale coraz więcej wymyslają i wg. Tak samo z
Chuckiem i Blair CZY ONI W KOŃCU BĘDĄ RAZEM !?

ocenił(a) serial na 1
olkunka

Witaj w świecie Gossip Girl. Tu nie ma logiki i sensu, szkoda ze ten serial nie jest w gatunku fantasy czy Science fiction bo wątki są na tym poziomie. Jakby rozpisac koligacje to by wyszedł burdel - np. Lilly - żona zmartwychwstałego Barta, pseudo- ex- zona Rufusa, jej dziećmi są Serena, Erick które ma z Williamem, Scott który jest jest sekretnym dzieckiem z Rufusem, ma adoptowanego syna Chucka, była macochą Dana i Jenny, jest tez w pewien sposób macochą a zarazem ciotką Loli, która jest córką Carol - jej siostry i Williama - jej byłego męza, co czyni Lolę przyrodnią siostrą Sereny i Erica. Wspaniałe prawda:P ?

Doliczmy takie wątki jak Ślub z księcem Monaco i ucieczka z niego, pakt z Bogiem, posag, tysiąc matek Chucka i tym podobne głupoty a dostaniem kompletny - smakowity obraz GG. Enjoy !

robb264

Nic z tego serialu nie wynika a ma aż 5 sezonów .Amen

olkunka

zgadzam się, oglądając pierwszą serię byłam zafascynowana tym serialem, ale zakończyłam oglądanie po którymś sezonie kiedy już miałam dosyć że wszyscy właściwie wymieniają się partnerami ;/ to głupie i nierealne

ocenił(a) serial na 5
olkunka

Ten serial to nic innego jak Moda na sukces dla młodszych :)

wild_wolf

Właśnie to chciałam napisać :) Otóż to :) Moda na sukces, bo tak naprawdę to już każdy spał z każdym. Nie pamiętam tylko, czy Serena była z Chuckiem, ale chyba nie. Dla mnie obecnie najciekawszym związkiem - najnormalniejszym znaczy - jest relacja Nate'a i Loli. Dana i Blair lubiłam zanim zostali parą. Te ich pocałunki niby to przypadkiem - to było ciekawe. A że Blair pasuje do Chucka - cóż... Odświeżając serial i oglądając 3 serię czuć tą niesamowitą chemie między nimi. Serena - lubiana niegdyś przeze mnie postać, obecnie pokazała się z mało pozytywnej strony. Cóż... Szczerze mówiąc sama nie wiem, co o tym myśleć. Wątek pojawienia się Barta, anulowania małżeństwa przez Lilly i Rufusa etc. to tematy na zasadzie zapchaj dziura i wymyślmy coś, byle coś było. Eh... Szkoda, bo serial ma potencjał.

ocenił(a) serial na 8
matio14

Moda na sukces jest mocnym przegieciem, ale nie zapominajmy ze w zyciu tez tak bywa.. :)

olkunka

Rodzicami Chucka niedługo okażą się Brooke i Ridge z Mody na sukces. I mam nadzieję, że Chuck i Blair w końcu będą razem bo ile już można czekac:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones