czy mozecie mi polecic jakies inne seriale w klimacie Gossip Girl?
poleciłabym 90210, ale troszeczkę odbiega od klimatu Gossip Girl, jednak uważam, że jest równie dobry. (;
o błagam, 90210? dla mnie to żenada jakich mało: jak słysze te ich "problemy" jakie maja w wieku 15/16 lat to mnie normalnie coś trafia
chyba że jestem juz na to za stara.
Polecam Veronice Mars, co prawda nie dzieje się na UES ale bardzo ciekawa i wciagająca produkcja.
GREEK nie jest w ogóle podobny do GG, ale sama oglądam i sporym plusem jest fakt, że w każdym odcinku mnóstwo się dzieje, tak jak w GG. Niektóre seriale mają to do siebie, że jeśli nie obejrzysz pięciu odcinków to i tak później w trzy sekundy połapiesz się o co chodzi; w tych dwóch serialach tak nie jest. Powiedziałam, że nie jest podobny, bo opisuje życie studentów należących do Bractw w systemie greckim w CRU, ale moim zdaniem sam serial jest spoko i fajnie się ogląda, polecam.
ja jeszcze oglądam the vampire diaries ;] oczywiście nie jest to serial typu plotkara czy 90210 ;D ale dla nastolatków i jest strasznie fajny, wciągający itp. Dla fanów zmierzchu;)
Prosze cię, nie obrażaj mnie :PP
nie jestem fanką zmierzchu a VD bardzo lubię. Wolę byc nazwana fanką wampiryzmu :D
VD jest spoko. Chociaz pierwsze odcinki byly porownywalne do Zmierzchu (czyt. ciut zalosne), to i tak mnie wciagnelo. Tak to jest, kiedy ma sie zbyt duzo wolnego czasu an studiach :p
Ja jednak bym powiedziała, bohaterowie nie maja 17 lat, a wśród samych widzów są i osoby po 30-stce. Nie wyobrażam sobie 30 letniej osoby oglądającej GG.
GREEK bardzo podobny może i nie jest, ale zareklamować zajebisty serial zawsze można.
Gossip Girl żeby nie było sama lubię, ale traktuje z dużym dystansem...
Jaa polecam seriaal 'skins' dla mnie megaaa<3 alee raczej treścią nie można go porównac do GG. GosipGirl opowiada historiee o bogatych nastolatkach z manhatanu.. a Skins jast serialem angielskiej produkcji.. Alee bardzo polecam!
Też polecam GREEK :) Fakt, jest w innym klimacie ale ten serial jest MEGA, na prawdę polecam ;) W Plotkarze już mieszają i nie wiedzą co wymyślić, a w GREEKu ciągle coś ciekawego i śmiesznego się dzieje :)
ja osobiście gorąco polecam One Tree Hill (Pogoda na miłość).
słyszałam wiele o Życiu na fali, ale nie miałam okazji jeszcze oglądać.
Zdecydowanie O.C. (Życie na fali), ten sam scenarzysta, co w Plotkarze, a Josh Schwartz potrafi tworzyć seriale o nastolatkach, więc wiadomo, że O.C. też jest super. Na prawdę polecam, gra tam świetny Adam Brody:)
zdecydowanie polecam One Tree Hill (może pierwsze 3 odcinki nie powalają na
kolana ale później się rozkręca!!!) :)
Ja polecam 90210,VD ,Weronika Mars i Roswell (ten ostatni to stary i o kosmitach, ale mam od zawsze do niego słabość ^^ )
A ja polecam 'Zbuntowani'.;p Wprawdzie to niema chyba nic wspólnego z 'Plotkarą', ale polecam.;p
Ja powiem, że oglądałam "buntowanych" nie dłużej niż 5 minut. więcej się nie da wytrzymac.
A dla mnie wprost przeciwnie;] Fajny serial, szczególnie 3 temporada[sezon].
;pp
Ja również polecam 90210, Melrose Place też może być...
I tak przy okazji zachęcam do oglądnięcia "The Vampire Diaries". Może odbiega od GG, ale jest dosyć ciekawy, no i przecież teraz wampiry są na topie, hehe XD
Co do fajnych serialii. Proponuję GLEE - moze to calkiem co innego niz GG ale jest super POLECAM
Plotkara jest super ;D oglądam też Pamiętniki Wampirów, nie wydaje mi się żeby były podobne, wiadomo inna tematyka ;d na prawdę dużo się dzieje, osobiście fanka Zmierzchu nie jestem, nie podoba mi się, z pozoru wydaje się podobne, ale jest o niebo lepsze ;D ;D
To już większość zostało wymienionych, ale "90210" chyba najbardziej
podobne, chociaż zgodzę się z 1 czy 2 odpowiedzią, że tam oni mają takie
problemy, że czasem płaczę ze śmiechu.
Można też spróbować "The Vampire Diaries". Mam nadzieję, że nie jesteś
fanką "Zmierzchu", bo to by znaczyło, że poleciłam psycho-fanowi VD. :D
Możesz spróbować "Glee" (bardziej High School Musical, jednak nie takie
głupawe. :D, czasem fajnie mi się ogląda). Jeszcze "Skins", tam w sumie
tak jak w "Glee" nie są bogaci, gadają przekleństwa, uprawiają seks (100
razy częśćiej niż w GG). Można spróbować, ale nie ręczę za siebie, że ci
się spodoba.
I jeszcze skończone seriale - "Beverly Hills 90210", inne niż
"Plotkara", ale mają chociaż normalniejsze problemy niż w "90210".
Jeszcze inne młodzieżowe seriale, w zupełnie innym klimacie, ale mi się
podobają. :D
Dawson's Creek, "One Tree Hill".
ALE I TAK PLOTKARA JEST Z NICH NAJLEPSZA!!!! :D
Ja polecam the vampire diaries :) i na pewno nie jest podobny do zmierzchu
:) na prawde warto obejrzec :)
ja mogę polecić Melrose Place 2009, serial rozgrywa się w Los Angeles, główni bohaterowie to młodzi ludzie (starsi niż w GG), bogaci, piękni... jak dla mnie super
Może nie takie podobne, ale jeśli chodzi o dobre seriale młodzieżowe to tak:(wg mnie wszystkie one są lepsze od GG)
-greek(dołączam się do wcześniejszych pozytywnych opinii. Wspaniały serial)
-o.c
-one tree hill
-veronica mars
-gilmore girls
-vampire diaries
I może troche mniej młodzieżowe, ale warte zobaczenia:
-supernatural
-chuck(podobnie jak plotkara i o.c jest to produkcja Josha Schwartz'a)
-ugly betty
Chociaż fabułą nie jest to podobne, to polecam SKINS (wersję brytyjską, oryginał). Serial nie jest ani trochę przesłodzony ani przewidywalny, porównując do wielu innych seriali bardzo realistyczny. Jest dosyć wulgarny, ale po obejrzeniu długo zostaje w pamięci i wywołuje wieele emocji. Aktorzy grają mistrzowsko i są w wieku postaci, które grają, nie to co w innych serialach gdzie role nastolatków grają dwudziestoparoletni aktorzy.
Dla kogoś, kto woli bardziej typowe seriale z typowymi wątkami to polecam 90210 i One Tree Hill.