PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136269}

Plotkara

Gossip Girl
7,7 105 657
ocen
7,7 10 1 105657
6,3 7
ocen krytyków
Plotkara
powrót do forum serialu Plotkara

Nieścisłości

ocenił(a) serial na 10

Serial bardzo mi się podobał, ale jest kilka nieścisłości i rzeczy które mnie zdziwiły.

1) Gdy Blair udawała, że jest studentką Columbii rozmawiała z jakimiś dziewczynami i miała kupić apartament. Potem nawet potwierdziła zakup, ale z Sereną mieszkały w jej domu, a nie w nowym mieszkaniu.
2) Jakie to dziwne, że oni tak nagle opuścili studia. Wielka walka szczurów o to, kto pójdzie na lepszą uczelnię, a potem nic... Nawet rodzice nie mieli problemu z tym, że ich dzieci całymi dniami siedzą w domu.
3) Po śmierci Cece to Ivy miała przejąć apartament w którym mieszkała Lily. Ale jak to możliwe skoro on należał do Barta a nie Cece? Po ślubie Lily z dziećmi wprowadziła się do męża.
4) Blair mogła wziąć rozwód z Louis dopiero rok po ślubie, chyba ze zapłaci posag. Chuck zapłacił wcześniej, Blair podpisała papiery a potem mówiła, że ten rok z Louis był bardzo dla niej ciężki. Więc jak???

ocenił(a) serial na 10
breakeven

A! Jeszcze jedno. Po co Georgina pojechała do Monako załatwić rozwód skoro Chuck zapłacił posag?

ocenił(a) serial na 10
breakeven

+ Gdy zaczyna się serial mają bodajże 16 lat. A oni sobie spokojnie piją, palą, ćpią, uprawiają seks. Rodzice na to nic... Troszkę to dziwne.

ocenił(a) serial na 10
breakeven

W pierwszym odcinku pierwszego sezonu na początku jest scena, jak mama Blair mówi jej żeby następnym razem zanim założy jej kreację, ją uprzedziła, aby można ją było dopasować. Aktorka grająca jej matke jest całkowicie inna niż w późniejszych odcinkach. Wcale nie przypomina Elenor

ocenił(a) serial na 8
breakeven

W ksiązce jest to bardziej uzasadnione. Lily wlasciwie interesowala sie dziećmi tylko wtedy, gdy sprawiały kłopoty, najczęściej skupiała się na swoich mężach albo social life. Bart miał gdzieś Chucka - średnio go interesował fakt, że ma syna.
Rodzice Nate to typowa smietanka NY - syn mial isc na dobre studia, ożenić z Blair, a jak spędzał wolny czas to już nie ich sprawa...
Najlepsza była Matka Blair - myślę, że jako jedyna miała dość dobry (jak na Manhattan oczywiście) kontakt z córką. Inna sprawa, że Blair świetnie się uczyła i była bardzo ambitna, nie opuszczała szkoły, więc Matka pewnie nie widziała problemów.

ocenił(a) serial na 8
dominikka87

Oni wszyscy mieli miec dobre oceny, isc na dobre studia i w przyszlosci miec posady takie jakie rodzice. Kiedy sobie pili czy uprawiali seks to rodzice mieli to gdzies

ocenił(a) serial na 8
zrodlana_woda

Zreszta juz to widze jak im mowia przestan a oni sluchaja

ocenił(a) serial na 8
breakeven

3. A gdzie Lily mieszkała wcześniej? Jakoś umknęło mi, że to mieszkanie Barta... choć teraz faktycznie coś mi świta.

ocenił(a) serial na 10
natkurka

Wcześniej mieszkała w hotelu :) Tzn przed ślubem z Bartem

breakeven

To nie było mieszkanie Barta. W pierwszym sezonie VDWs mieszkali w hotelu, bo "Lily znowu remontowała (czy rearanżowała) ich apartament", kilka razy są do tego nawiązania, np. nawet w trzecim sezonie, kiedy pojawia się w ów apartamencie postać doktora VDW, który mówi o mieszkaniu coś w stylu: "kiedyś było tu inaczej/kiedyś wyglądało to inaczej" - nie pamiętam dokładnie. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones