PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728963}

Po drugiej stronie muru

Over the Garden Wall
8,5 8 865
ocen
8,5 10 1 8865
Po drugiej stronie muru
powrót do forum serialu Po drugiej stronie muru

Serial mnie szczerze zaskoczył myślałem że do będzie kolejna sieczka dla mózgów ale serial mnie zaskoczył jedna z lepszych produkcji dla młodzieży 8/10

ocenił(a) serial na 10
Venomous02

Dlaczego zatem zmieniłeś ocenę na 6?

bartmix

Zmieniłem ocenę na 6/10 ponieważ mam zmienne zdanie do seriali kreskówek i tak dalej poza tym oceniam ją w okresie w którym chciałem usunąć swoje oceny ponieważ myślałem że to bez sensu, dzięki że mi onim przypomniałeś

Venomous02

Już to naprawiłem jest 7\10

Venomous02

muse posegregować oceny od początku

ocenił(a) serial na 9
Venomous02

To nie jest bajka dla "młodzieży", bo młodzież raczej już unika kreskówek żeby nie było mówione, że są dziećmi. To jest bajka dla najmłodszych raczej... zwłaszcza patrząc na to śpiewanie na lewo i prawo bez sensu czasami. Ale jest tak dobrze napisana, że spokojnie mogą oglądać ją dorośli. Taki wypadek przy pracy raczej, bo nie wiele kreskówek ma to coś... zwłaszcza tych Cartoon Network, które można policzyć na palcach jednej ręki.

ocenił(a) serial na 10
Venomous02

>Sugerowanie, że chociaż połowa bajek na CN to sieczka dla mózgu
I proszę mi tutaj nie rzucać wujciami, TTGO bo to są bardzo dobre kreskówki tylko trzeba je pierw zrozumie a nie patrzec na to co jest na wierzchu przez pryzmat sentymentu do staaarych cudownych i mądrych bajek ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones